04.11.2003, 18:35

Ostatni trening przed meczem z Chrobrym już w komplecie.

Trener Zajączkowski dał pograć wszystkim naszym reprezentantom i to oni stanowili szkielet zespołu narodowego. Bardzo ważne jest ,że wszyscy powrócili zdrowi bez żadnych urazów.

 Dziś na popołudniowych zajęciach trener Waszkiewicz miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników. Trochę był oszczędzany Aleksander Litowski, który narzeka na bóle w kręgosłupie. Myślę, że popularny Sania wybiegnie jutro na boisko w pełnej sprawności. Pozostali zawodnicy mieli ostry trening rzutowy oraz trenowali agresywną obronę bo prawdopodobnie tylko taką obroną będzie można wygrać z zespołem BOSNI. Jutrzejszy mecz zapowiada się ciekawie bo drużyna z Głogowa bardzo dobrze sobie radzi w lidze i napewno będzie chciała zrobić swoim kibicom niespodziankę. Myślę jednakże nasi zawodnicy już na początku spotkania narzucą swój styl gry i mecz będzie przebiegał pod dyktando gospodarzy.

Należy pamiętać, że nasz zespół w miesiącu listopadzie będzie musiał rozegrać osiem spotkań i odbyć kilka bardzo męczących podróży. Wiemy wszyscy, że nie ma łatwych meczy i każdy mecz jest bardzo ważny.