23.09.2003, 17:23

Na dzisiejszych treningach był testowany nowy zawodnik.

W zajęciach uczestniczył były zawodnik ELTASTU Radom Grzegorz Sobut. Jest to zawodnik o dobrych warunkach fizycznych, ale co do przydatności jego do zespołu wypowiedzą się trenerzy po zakończonych testach.

Wczoraj wiczorem zapadła ostateczna decyzja co do godziny rozgrywania sobotniego meczu z MOSiR Zabrze. Po rozmowach jakie miały miejsce pomiędzy trzema zespołami tak uzgodniono terminy godzinowe meczy, aby kibice mogli uczestniczyć i dopingować wszystkie drużyny. I tak piłkarze nożni grają o godzinie 14.00, piłkarze ręczni naszego klubu o godzinie 16.45, a piłkarki KSS Kolporter grają o godzinie 19.15. 

Dziśiaj dowiedzieliśmy się również, że 11.10. o godzinie 17.00 odbędzie się mecz piłki nożnej w ramach eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej naszej reprezentacji z drużyną Węgier. Przypomnijmy, że w tym dniu o godzinie 16.00 zaplanowany jest mecz naszej drużyny w ramach Ligi Mistrzów z zespołem SKJERN Dania. Na pewno Zarząd naszego klubu poczyni jakieś starania, aby kibice mogli spokojnie oglądnąć oba mecze. Co do rozwiązań tego problemu musimy trochę poczekać.

Jutro matomiast zawodnicy VIVE odbędą jeden trening o godzinie 9.30. Wieczorem rezerwy naszego zespołu zmierzą się z drużyną ISKRY Kielce. Będzie to derbowy pojedynek, na który serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców - wstęp wolny.

O.T.