04.09.2003, 19:13

VIVE pokonało OLIMPIE PIEKARY ŚLĄSKIE
34 - 25 (16-12)

Mecz rozpoczął się od prowadzenia naszej drużyny 1-0, ale już w 4 min goście objęli prowadzenie 3-1.W tym okresie gry nasi zawodnicy gubili piłkę w ataku co skwapliwie wykorzystywali piłkarze Olimpii. W 7 min na tablicy widnieje remis 3-3.  Nastepne 10 min to gra "bramka za bramkę" i w 16 min jest remis 6-6. Teraz następuje zryw piłkarzy VIVE i nasz zespół zdobywa 6 bramek z rzędu i prowadzimy 12-6. Jednak ostatnie bardzo mocne treningi dają się we znaki naszym zawodnikom i na przerwę schodzimy z czterobramkową przewagą.

Druga połowa zaczyna się od straty dwóch bramek. Ale kilka uwag trenerów naszego zespołu i w 38 min prowadzimy 21-14. Do końca meczu nasze zwycięstwo jest nie zagrożone.

Po meczu:

Trener Waszkiewicz - był to tylko sparing, w którym mieliśmy do zrealizowania pewne założenia. Dobre zawody rozegrał Paweł Sieczka oraz Rafał Bernacki.