12.08.2003, 18:02

Jak było na obozie i turnieju

Turniej spełnił swoje zadanie, w tak dobrze obsadzonym turnieju Polskie zespoły mają małą możliwość uczestniczenia, jest to dla naszego klubu wyróżnienie. W trakcie turnieju byliśmy równorzędnym partnerem, szkoda tylko, że graliśmy w osłabieniu. Uczestnictwo w takim turnieju zdecydowanie podnosi poziom sportowy i powinno to procentować w następnych meczach.

 

Trener Malinowski:

Ocena obozu:

Bardzo pozytywnie, bardzo dobre warunki, zespół solidnie przepracował ten okres, plan został wykonany.

Ocena turnieju:

Dobry turniej, dobre zespoły. W pierwszym meczu zespół podszedł do przeciwnika z pewnym respektem (THW Kiel), okazało się w grze, że nie należy obawiać się tych nawet najsilniejszych zespołów, tam również występują tylko zawodnicy.

 

Rafał Bernacki:

ocena obozu:

Warunki obozu znakomite, obóz bardzo ciężki, trzy treningi dziennie, okresten przepracowaliśmy bardzo solidnie i to powinno procentować.

Ocena turnieju:

Turniej bardzo mocny, uczestniczyły bardzo dobre zespoły, powinno się grać więcej takich turniejów a poziom sportowy byłby wyższy.

 

Radosław Wasiak

Ocena obozu:

Okres ten przepracowaliśmy bardzo solidnie, duża częstotliwość treningów (trzy treningi dziennie), warunki obozu bardzo dobre.

Ocena turnieju:

Nasi przeciwnicy to zespoły wysokiej klasy, zespoły bundesligi niemieckiej, jednej z najmocniejszych lig. Wstydu nie przynieśliśmy, mimo osłabienia toczyliśmy w większości wyrównaną walkę. Szkoda, że nie mogli występować z nami Karol Bielecki, Piotrek Grabarczyk i Patryk Kuchczyński - napewno byłoby dużo lepiej. Turniej znakomicie zorganizowany.