01.08.2003, 23:16

Zły początek w Kreuztal

Poczatek zawodów to bojażliwa gra naszego zespołu,zbyt schematyczna,powolna gra bez wiary i w 11 minucie spotkania po szybkich kontrach drużyny przeciwnej wynik na tablicy widniał 8:1 dla THW KIEL.

Jednak z upływem czasu nasz zespół zaczął grać coraz lepiej w obronie,dobra gra w bramce Rafała Bernackiego i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 26 min.wynik na tablicy 14:12 dla drużyny przeciwnej,jednak końcówka to kolejne bramki THW KIEL i pierwsza połowa kończy się czterobramkowym prowadzeniem rywali.

Początek drugiej połowy to wyrównana gra,po czym popularne "ZEBRY" zaczeły powiększać przewagę i w 38 min. wynik na tablicy 21:15 i przewaga ciąle rośnie. Efektem wynik w 48 min.29:19.W tym momencie następuje przebudzenie naszego zespołu i przewaga THW KIEL maleje.Następuje okres gry,za który należy pochwalić naszych bramkarzy(J.Tkaczyk-P.Czopek).Ich dobra postawa w bramce spowodowała,że przewaga rywali stopniała w 58 min do siedmiu bramek(31:24).

Końcówka meczu to bramka za bramkę a ostatnią bramkę w meczu zdobywa R.Nowakowski.