14.05.2003, 18:34

stały komentarz Prezesa BERTUS SERVAAS

Ostatni mecz z Warszawianką  usatysfakcjonował chyba najbardziej wybrednych sympatyków piłki ręcznej. Forma jaką zaprezentowała nasza drużyna jest imponująca i mimo ogromnej determinacji ze strony zawodników KS Warszawianki spokój i dojrzałość naszego zespołu przypominały walkę Dawida z Goliatem. Mamy zespół wyrównany kadrowo i w połączeniu z bardzo dobrą atmosferą pozwala na optymistyczne spojrzenie w przyszłość.

 

W piątek gramy mecz decydujący o tytule Mistrza Polski tak więc chciałem kilka słów poświęcić temu wydarzeniu. Pod względem nie tylko sportowym ale i organizacyjnym jest to święto dla wszystkich sympatyków piłki ręcznej. Zadbaliśmy o odpowiednią oprawę meczu stosowną do jego rangi jak również o liczne niespodzianki i upominki dla kibiców. Z uwagi na ogromne zainteresowanie meczem wiemy, że  nasza hala nie jest w stanie pomieścić wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć mecz na żywo dlatego uruchamiamy dodatkowy telebim na zewnątrz, na którym będziemy robić bezpośrednią relację z meczu. Oczywiście oprawa na zewnątrz ma charakter pikniku i bezpośrednio po meczu planujemy wspólną zabawę z zespołem, którą przewidujemy do białego rana i wszystkich gorąco zapraszam.

 

Miałem w tym komentarzu robić małe podsumowanie ale uważam, że jest jeszcze na to za wcześnie. To co zrobiliśmy do tej pory nie wymaga chyba żadnych komentarzy a ja dziękuję wszystkim, którzy wspierali klub, drużynę oraz moje działania.

 

do zobaczenia w piątek

 Bertus Servaas