10.05.2003, 20:09

Zwycięstwo!!!

Wielka radość w hali Warszawianki. Nasza drużyna znowu pokazała charakter. Początek spotkania to wyrównana gra obydwu zespołów, które wkładały dużo serca oraz nieustępliwości zarówno w grze obronnej jak i w ataku. W okresie 9 - 10 minuty zespół gospodarzy utrzymywał 3 bramkową przewagę (8-5). W 9 minucie 9-6, a już w 18 minucie 12-8. Końcówka pierwszej połowy to bardzo dobra gra KS VIVE. Skuteczne rzuty R. Wasiaka i K. Bieleckiego powodują iż nasz zespół wychodzi na prowadzenie. W 24 minucie wynik 15-16. Kielczanie ciągle powiększają przewagę i w 30 minucie wynik 16-19. Tak kończy się pierwsza połowa. Druga połowa meczu to bramka za bramkę. KS Warszawianka zmotywowany!!! (wiadomo przez kogo) pomniejsza przewagę do 2 bramek w 40 minucie 22-24, w 45 minucie 25-27. W 46 minucie nasza przewaga wzrasta do 3 bramek. Jednak zespół gospodarzy nie daje za wygraną. Czym bliżej końca tym mecz nabiera dramaturgi. W 58 minucie na tablicy pojawiaja się wynik 34-35. Końcówka meczu staje się bardzo nerwowa. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony ostra gra. Kielczanie wcześniej opanowują nerwy, bramkę dorzuca K. Bielecki i mecz kończy się wynikiem 34-36. Końcowy gwizdek sędziów to euforia na trybunach, radość wśród działaczy klubu i szaleństwo kibiców.

Pozostał jeden mecz, 16 maja (piątek) godz. 19.30 wydarzenie nr 1 zbliżającego się weekendu