07.05.2003, 21:01

Zgodnie z planem!!!

Nasza drużyna awansowała do Finału Pucharu Polski pokonując w eliminacjach drużynę KS Warszawianka Warszawa. Był to napewno przedsmak przed sobotnim spotkaniem ligowym jakże ważnym dla naszego zespołu.

Od pierwszych minut spotkania obydwa zespoły poświęcały więcej uwagi w zdobywaniu bramek aniżeli grze obronnej. W tym czasie wynik spotkania był przeważnie remisowy, dopiero między 17 a 18 minutą spotkania zespół gospodarzy zdobył trzy bramki z rzędu i na tablicy pojawił się wynik 13-10. W tym momencie trener Malinowski bierze czas po którym w 21 minucie zespół nasz wyrównuje 13-13. W 26 minucie kielczanie już prowadzą (15-18). Do końca pierwszej połowy zespół KS VIVE utrzymuje dwubramkową przewage, kończąc pierwszą część spotkania wynikiem 19-21. Druga połowa meczu rozpoczyna się zdobytą przez kapitana naszej drużyny R. Wasiaka bramką. Zespoły jednak w dalszym ciągu preferują grę szybką nie przykładając uwagi obronie. Z minuty na minutę jednak zwiększa się przewaga KS VIVE (43 minuta 25-31). Kolejne minuty to zryw drużyny gospodarzy, która w 50 minucie zminejsza przewagę do trzech bramek. Ponownie trener Malinowski prosi o czas. Nasza drużyna wyciąga wnioski i kolejne minuty to przewaga kielczan która w 56 minucie wynosi 6 bramek. Mecz kończy się wynikiem 34-41.