26.04.2003, 20:56

MMTS Kwidzyn- Vive Kielce 29:34 (15:16)

Jednak z minuty na minutę nasz zespół zaczął lepiej grać w ataku i w obronie, przewaga zespołu gospodarzy malała. W 22 minucie pierwszy remis w spotkaniu , na tablicy wyników wynik 11:11 a bramka Radosława Wasiaka wyprowadziła nasz zespół na pierwsze w tym spotkaniu prowadzenie , którego do końca kielczanie nie oddali  . Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 16:15 dla KS VIVE.

Druga odsłona meczu to dwa celne trafienia Karola Bieleckiego i wynik 18:15 dla nas. Nasz zespół rozkręcał się coraz bardziej a warto dodać, że gospodarze pierwszą po przerwie bramkę zdobyli dopiero w 10 minucie drugiej połowy, kiedy to  nasz zespół zdobył ich już 6. Kolejne minuty  II-ej połowy to szaleńcza pogoń zespołu gospodarzy do poprawienia wyniku, co w części im się udało ponieważ dwukrotnie w 45 i 49 minucie przewaga malała do trzech bramek. Jednak odpowiedź naszego zespołu była natychmiastowa i wówczas przewaga rosła znów do 5, 6 bramek. Tak już było do końca spotkania. KS VIVE odniosło w pełni zasłużone zwycięstwo 34:29.