23.04.2003, 12:55

PROGNOZY I OPINIE MMTS KWIDZYN - KS VIVE KIELCE

Członek Zarządu Tomasz Opara - Jestem przekonany, że wygramy mecz w Kwidzynie i wszystkie pozostałe. Niewątpliwie trudne mecze będą we Wrocławiu i w Warszawie, ale jestem dobrej myśli. Jeżeli ostatni mecz będzie decydował o Mistrzostwie, na pewno go wygramy.

 

Masażysta Cezary Dariusz Jachimczak - Drużyna jest zmobilizowana, każdy trening przybliżający nadchodzące mecze jest ogromną mobilizacją. Zawodnicy starają się w maksymalny sposób przygotować do każdego z meczów. Wygramy !!!

 

Zawodnik Karol Bielecki - Jedziemy do Kwidzyna z myślą tylko o zwycięstwie, jest to trudny teren z którego musimy przywieźć punkty. Podejrzewam że będzie ciężko ale wygramy.

 

Zawodnik Łukasz Janyst - Cała drużyna jest bardzo zmobilizowana, musimy zaczynając od Kwidzyna wygrać wszystkie mecze. Trenujemy ciężko, dlatego jestem pewien, że w Kwidzynie zdobędziemy dwa punkty.

 

Zawodnik Michał Kubiec - Nie możemy lekceważyć przeciwnika jakim jest Kwidzyn. Jest to drużyna, która dosyć mocno czuje się u siebie na parkiecie. Będzie trudno, ale jestem dobrej myśli.