14.04.2003, 08:23

AWANS DO FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Mecz MPJMM 65

GKS WYBRZEŻE GDAŃSK

L.p.

Nazwisko

Imię

Zdobyte bramki

1.

ADAMCZYK

SZYMON

0

2.

BIENIAK

ANDRZEJ

0

3.

CISZEWSKI

PAWEŁ

1

4.

GOŁĄBEK

SEBASTIAN

2

5.

KUŁAKOWSKI

PAWEŁ

2

6.

MARUSZEWSKI

PIOTR

0

7.

OSADCZUK

MICHAŁ

0

8.

POLKOWSKI

ŁUKASZ

0

9.

PRZYŁUCKI

JAN

4

10.

STEEGE

JAROSŁAW

5

11.

STROMSKI

MATEUSZ

3

12.

SZYNSZECKI

MACIEJ

0

13.

SZYRSZYNG

MACIEJ

2

14.

ZIMAKOWSKI

MATEUSZ

0

Mecz MPJMM 65

WISŁA PŁOCK SSA

L.p.

Nazwisko

Imię

Zdobyte bramki

1.

DOMŻALSKI

MARCIN

2

2.

GÓRECKI

TOMASZ

0

3.

KIERZKOWSKI

MATEUSZ

0

4.

KOŁOSOWSKI

MARCIN

0

5.

LAMPOWSKI

ARKADIUSZ

0

6.

WIĘCKIEWICZ

RADOSŁAW

0

7.

JĘDRZEJEWSKI

WIKTOR

0

8.

KAŹMIERKIEWICZ

TOMASZ

0

9.

KOŁODZIEŻNY

PIOTR

0

10.

KWIATKOWSKI

ARTUR

2

11.

PIÓRKOWSKI

ADRIAN

4

12.

SZCZEPAŃSKI

MICHAŁ

3

13.

SZCZĘSNY

TOMASZ

0

14.

WALASZEK

MICHAŁ

1

15.

WITKOWSKI

PRZEMYSŁAW

0

16.

SOKOŁOWSKI

MARIUSZ

7

 

Mecz MPJMM 66

KS VIVE KIELCE

L.p.

Nazwisko

Imię

Zdobyte bramki

1.

ARENDARSKI

ŁUKASZ

4

2.

BRZDĄK

MARCIN

0

3.

DOMINICZAK

PIOTR

0

4.

GAWĘCKI

PAWEŁ

3

5.

GAWIOR

KONRAD

0

6.

HAJDUK

MATEUSZ

0

7.

LITWIN

ŁUKASZ

1

8.

KUCHTA

PIOTR

0

9.

MALINOWSKI

ALEKSANDER

0

10.

PODSIADŁO

PAWEŁ

10

11.

PAWŁOWSKI

KACPER

2

12.

SIWEK

PAWEŁ

3

13.

TOBOREK

ŁUKASZ

3

14.

TERLECKI

PRZEMYSŁAW

3

Mecz MPJMM 66

KS MOSIR ZABRZE

L.p.

Nazwisko

Imię

Zdobyte bramki

1.

KALISZ

MARIUSZ

0

2.

GUROK

PIOTR

0

3.

ŻUK

BŁAŻEJ

3

4.

HUCZ

ARTUR

1

5.

MADEJSKI

PAWEŁ

0

6.

KULAK

KRZYSZTOF

3

7.

KABUS

ŁUKASZ

0

8.

ŻYWIAŁKOWSKI

IRENEUSZ

3

9.

JADCZAK

SZYMON

3

10.

BOROWIEC

KAROL

0

11.

LEMPART

ADAM

0

12.

BIERNAT

ŁUKASZ

0

13.

HOŁUJ

DANIEL

1

14.

HYŁEK

MICHAŁ

11

15.

ROMANOWSKI

KAROL

0

 

 

4. Klasyfikacja strzelców:

1. HYŁEK MICHAŁ - MOSIR ZABRZE - 19

2. PODSIADŁO PAWEŁ - KS VIVE KIELCE - 17

3. KWIATKOWSKI ARTUR - WISŁA PŁOCK SSA - 17

4. JADCZAK SZYMON - MOSIR ZABRZE - 16

 

5. Nałożone kary na zespoły po trzech d

niach:

1.

KS VIVE KIELCE - 28 MIN

2. GKS WYBRZEŻE GDAŃSK - 26 MIN.

3. KS MOSIR ZABRZE - 20 MIN.

4. WISŁA PŁOCK SSA - 14 MIN.

6. Tabela wyników

1. WISŁA PŁOCK SSA 3        5           74 - 53

2. KS VIVE KIELCE       3        4           72 - 75

3. GKS WYBRZEŻE      3         3           64 - 65

4. MOSIR ZABRZE        3         0            62 - 79

 

7. Zarządzenia i informacje Sędziego Głównego:

- najwszechstronniejszy zawodnik Półfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych: Terlecki Przemysław KS VIVE KIELCE;

- najlepszy zawodnik Półfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych: Piórkowski Adrian Wisła Płock SSA

- najlepszy bramkarz Półfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych: Tomasz Górecki Wisła Płock SSA.