12.04.2003, 17:50

Mecz w Płocku...

Tradycyjnie zawody sportowe pomiędzy naszą drużyną a Wisła Płock są magnesem dla kibiców, sympatyków piłki recznej. Z Kielc na mecz przyjechała grupa Klubu Kibica, a widać także było wiele samochodów osobowych z kieleckimi rejestracjami. Sam mecz mógł się podobać, było wiele ładnych akcji jednej i drugiej drużyny. Piękne bramki zdobywane przez M.Jurasika oraz K.Bieleckiego były ozdobą meczu. Pierwsze minuty to wyrównana gra - bramka za bramkę i tak było aż do 24 minuty. Dopiero wówczas zespół z Płocka zdobył 3 bramki z rzedu i w 26 minucie na tablicy widniał wynik 16:13. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 17:13. Druga połowa do 48 minuty to cały czas przewaga zespołu gospodarzy który prowadzi różnicą 5-6 bramek. Od 49 minuty zespół nasz stopniowo zmniejszał przewagę Wisły, w 57 minucie nawet do jednej bramki (31:30). W tym czasie zespół nasz gra w osłabieniu (kara 2 minut Pawła  Sieczki).

Niestety ostatecznie po dobrym meczu zespół nasz przegrywa 33:31. Mimo porażki zespół KS VIVE należy pochwalić za dobrą postawę i wolę walki. Straciliśmy przewodnictwo w tabeli ale walka o tytuł Mistrza Polski dopiero sie rozpoczyna.