Witamy na nowej stronie internetowej!
07.10.2018, 14:43
News Poza boiskiem

Witamy na nowej stronie internetowej!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Magda Pluszewska

Jeszcze wiele pracy przed nami, ale już teraz prezentujemy nową stroną internetową Klubu Sportowego VIVE Kielce. Wykonawcą projektu jest oficjalny partner klubu, Agencja Interaktywna PRIMEO.

Po miesiącach starań, szlifowania szkiców i projektów graficznych, po tygodniach spędzonych na klikaniu i grzebaniu w bebechach programistycznej rzeczywistości, a wreszcie po godzinach dyskusji, w których ścierały się najróżniejsze wizje i pomysły, wreszcie prezentujemy nową, klubową stronę internetową klubu i drużyny PGE VIVE Kielce. Wspólnie z firmą PRIMEO przygotowaliśmy dla Was zupełnie nową szatę graficzną, przejrzystą, lekką i nowoczesną, odświeżyliśmy profile zawodników oraz dodaliśmy kilka nowych funkcjonalności.

Z perspektywy kibiców najważniejsza będzie zakładka Drużyna w menu głównym, gdzie znajdują się profile wszystkich zawodników oraz członków sztabu szkoleniowego. Dzięki galeriom zdjęć oraz sekcji powiązanych artykułów w prosty i szybki sposób będziecie mogli sprawdzić najnowsze informacje związane z poszczególnymi graczami. W widoku całego zespołu dowiecie się także, którzy zawodnicy są obecnie kontuzjowani i nie wystąpią w najbliższych meczach (czerwoną wstążką oznaczamy graczy z przewlekłymi urazami, którzy są w trakcie rehabilitacji).

drużyna screen

Z myślą o dziennikarzach i osobach zainteresowanych przede wszystkim podstawowymi danymi o zawodnikach przygotowaliśmy widok tabeli. Wkrótce dodamy do niej możliwość sortowania po wybranych przez Was kolumnach.

drużyna screen tabela

W Terminarzu znajdziecie wszystkie mecze drużyny PGE VIVE Kielce wraz z wynikami oraz tabelami PGNiG Superligi i Ligi Mistrzów. Co ważne, w każdym miejscu na stronie, będziecie mieli dostęp do podstawowego menu oraz osi czasu, na której rozmieszczone są w skali miesiąca wszystkie spotkania naszej drużyny. Sama oś przejdzie jeszcze wiele modyfikacji, by zyskać na czytelności i funkcjonalności.

Na stronie głównej, pod slajderem, znajduje się sekcja, w której, w jednym miejscu będziecie mogli sprawdzić wynik ostatniego spotkania, przeczytać jego podsumowanie, komentarze zawodników oraz obejrzeć galerię zdjęć. W dniu danego meczu w środkowym boksie dostępna będzie jego zapowiedź.

boksy screen

Do serwisu powracają galerie zdjęć! Stopniowo będziemy uzupełniać fotografie z minionych wydarzeń, a także na bieżąco publikować zdjęcia z meczów rozgrywanych przez nasz zespół.

galeria

Uporządkowaliśmy także aktualności. Przy każdym artykule widoczna będzie etykieta odpowiadająca kategorii, do której odnosi się dana informacja. Wkrótce dodamy możliwość filtrowania newsów po kategoriach, byście zawsze mogli łatwo dotrzeć do interesujących Was wiadomości!

aktualności

Naszym obecnym sponsorom i potencjalnym partnerom biznesowym klubu poświęciliśmy zakładkę Biznes. Eksponujemy w niej profile wszystkich sponsorów skupionych w Klubie 100! Zajrzyjcie tam koniecznie, by poznać profity płynące z uczestnictwa w żółto-biało-niebieskiej drużynie.

sponsorzy

Wiele prac jeszcze przed nami. Wspólnie z naszym partnerem, Agencją Interaktywną PRIMEO, będziemy systematycznie odkrywać przed Wami kolejne zakamarki serwisu, poprawiać braki i błędy, które wystąpią na początku użytkowania nowej strony, a także uruchomimy nowy sklep internetowy. „Bardzo dziękujemy PRIMEO za dotychczasową współpracę, działamy dalej!” – mówi dyrektor marketingu KS VIVE Kielce, Paweł Papaj – „Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych efektów i mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej!”

Czekamy na Wasze opinie i sugestie dotyczące funkcjonalności nowego serwisu. Piszcie nam w komentarzach, co Wam się podoba, a które elementy według Was należy jeszcze poprawić, ponieważ są np. niezbyt intuicyjne, nieczytelne. Nasza strona jest responsywna, tzn. że dostosowuje się do różnych urządzeń mobilnych. Jeśli na Waszych urządzeniach któreś elementy nie działają poprawnie, również zgłaszajcie nam takie rzeczy!

Nowa strona internetowa klubu to kolejny etap zmian przeprowadzanych z myślą o naszych kibicach. Od początku tego sezonu sprzedaż biletów przenieśliśmy do systemu eBilet.pl. Do sekcji, w której można kupować dostępne aktualnie wejściówki na mecze PGE VIVE Kielce, można przenieść się klikając w każdy z wielu przycisków KUP BILET na naszej nowej stronie.