16.10.2018, 16:03
Wywiad Poza boiskiem

Dynastia Dujshebaevów w urokliwych kadrach ehfTV!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Magda Pluszewska

  • ehfTV
  • Wideo

ehftv

Synowie swojego ojca? A może ojciec swoich synów? Jak obecnie postrzegani są Talant, Alex i Daniel Dujshebaev? Te pytania są motywem przewodnim materiału wideo przygotowanego przez ekipę ehfTV, która w minionym tygodniu gościła w Kielcach. 

Kariera profesjonalnego sportowca często oznacza życie z dala od rodziny. Ci najbardziej utalentowani już w młodym wieku wyjeżdżają za granicę w pogoni za pasją, ryzykując bardzo wiele, ale i grając o wielką stawkę – własnego rozwoju i perspektywy stania się kiedyś wielką gwiazdą sportu.

Ta rodzina ma ogromne szczęście, bo zrządzenie sportowego losu pozwala jej żyć razem. Najpierw do Kielc przyjechał obecny trener PGE VIVE, Talant Dujshebaev, następnie dołączył do nas starszy z jego synów Alex, a ostatnio młodszy, Dani. W Kielcach jest także mama obu naszych zawodników i zarazem była piłkarka ręczna, Olga oraz narzeczona Alexa, Irene. Obie panie bardzo wspierają handballowe trio, będąc bardzo ważnymi ogniwami chyba najbardziej znanej rodziny w historii piłki ręcznej.

„Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że mam obu synów ze sobą w Kielcach” – mówi trener Talant Dujshebaev w materiale wideo przygotowanym przez ehfTV. Ekipa z Wiednia gościła w Kielcach w zeszłym tygodniu, realizując nagranie w restauracji Solna 12, należącej do Karola Bieleckiego oraz w centrum miasta Kielce. W filmie można zobaczyć m.in. kadry z parku im. S. Staszica i popularnej „Sienkiewki”.

Zachęcamy do obejrzenia materiału na ehfTV.com