Zagraj w Dzikim Meczu 2018!
26.11.2018, 12:49
News Poza boiskiem

Zagraj w Dzikim Meczu 2018!

 • Magda Pluszewska
 • Tekst

Magda Pluszewska

 • Anna Benicewicz -Miazga
 • Foto

Anna Benicewicz-Miazga

Nie lada wyzwanie stoi przed tymi, którzy chcą w tym roku wciąć udział w Dzikim Meczu! Dzik Kiełek każdego roku podnosi poprzeczkę, ale jest o co walczyć! Dziki Mecz to bowiem wielkie święto miłośników piłki ręcznej, w którym najmłodsi mogą wystąpić u boku swoich idoli. Wspólna zabawa rozpocznie się w piątek, 7 grudnia, po zakończeniu ligowego spotkania z Gwardią Opole.

Dziki Mecz to wielkie święto dzieci i dorosłych skupione wokół piłki ręcznej, a polegające po prostu na wspólnej zabawie i jak największej dawce uśmiechu potęgowanej przez możliwość grania u boku swoich idoli. W dwóch drużynach, Żółtych i Niebieskich, stają naprzeciwko siebie profesjonalni zawodnicy PGE VIVE Kielce i najmłodsi adepci szczypiorniaka. Składy są wymieszane. Reguły? Brak! Zawodnicy niejednokrotnie sami wręczają sobie upomnienia, igrają z sędziami, wynosząc ich jak belę materiału poza teren boiska, sadzają sobie ubawione dzieci na barana lub chwytają pod pachy, omijając w ten sposób wymóg trzech kroków!

Co zawodnicy PGE VIVE wymyślą w tym roku, by wygrać? Przekonamy się o tym w piątek, 7 grudnia. Tego dnia, o godz. 18:30 podejmiemy w Hali Legionów Gwardię Opole, a kilka minut po zakończeniu spotkania rozpoczniemy dziką zabawę! Podobnie, jak w zeszłym roku, odwiedzą nas duże pluszowe maskotki z całej Polski, które zadbają o dobre humory najmłodszych. Będzie też wiele atrakcji dla dorosłych, którzy pozostaną na trybunach wspierać Żółtych i Niebieskich! Wśród kibiców rozlosujemy koszulki zawodników PGE VIVE z Dzikiego Meczu, wspólnie spakujemy Szlachetną Paczkę, obrzucimy boisko deszczem maskotek i urządzimy bitwę na doping, prowadzoną przez graczy PGE VIVE! Tego nie można przegapić!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W DZIKIM MECZU?

W tym roku do Dzikiego Meczu Dzik Kiełek rekrutuje dzieci w wieku 8-10 lat. Aby wziąć udział w zabawie:

 • zbierz jak największą liczbę członków rodziny, przyjaciół, sąsiadów, bliższych i dalszych znajomych,
 • wspólnie nagrajcie wideo, w którym pokażecie, jak Twoi bliscy będą kibicować Ci w Dzikim Meczu,
 • wyślij nam wideo w wiadomości prywatnej na Facebooku albo sam opublikuj wideo w poście publicznym, oznaczając nas (@kielcehandball) i dodając hasztag #DzikiMecz,
 • pamiętaj, że liczy się kreatywność dobra energia, a liczba osób jest dodatkowym atutem!

Na realizację zadania macie czas do poniedziałku, 3 grudnia, do północy. Spośród zgłoszeń Dzik Kiełek wybierze dzieci, które wystąpią w Dzikim Meczu, a wszyscy kibice uczestników, którzy wspólnie z nimi wystąpili w wideo zgłoszeniowym, otrzymają od KS VIVE Kielce bilety na mecz PGE VIVE Kielce z Gwardią Opole! Jeśli sami publikujecie post zgłoszeniowy, pamiętajcie, by zmienić jego ustawienia na publiczne, w przeciwnym razie nie będziemy mogli go zobaczyć. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie koszulek odbędzie się w środę, 5 grudnia, w godzinach popołudniowych, w Galerii Echo.

DZIKI_NABOR

DODATKOWE ATRAKCJE PODCZAS DZIKIEGO MECZU 2018:

 • „Deszcz maskotek” organizowany w ramach akcji „Pluszowy Miś” wspólnie z redakcją „Echa Dnia” – przed rozpoczęciem Dzikiego Meczu, na sygnał, kibice rzucają na boisko pluszowe maskotki, które następnie trafią do domów dziecka,
 • Losowanie koszulek zawodników PGE VIVE Kielce z Dzikiego Meczu – aby wziąć udział w losowaniu, należy wrzucić do specjalnie przygotowanej urny kupony rozdawane przez naszych wolontariuszy w Hali Legionów przed meczem z Gwardią Opole,
 • Finał akcji Szlachetna Paczka – wspólnie z wolontariuszami i zawodnikami PGE VIVE Kielce będziemy pakować dary dla Pani Justyny (więcej o przebiegu akcji TUTAJ),
 • Bitwa na doping – zawodnicy PGE VIVE Kielce będą nie tylko grać w Dzikim Meczu, ale także prowadzić doping wspólnie z kibicami, dzieląc się na grupy i rywalizując między sobą.

I WIELE, WIELE INNYCH!

koszulka dziki mecz 2018

Projekt koszulek uczestników Dzikiego Meczu 2018

Bilety na mecz z Gwardią Opole dostępne są na platformie eBilet. Wstęp na sam Dziki Mecz jest darmowy. Do Hali Legionów będzie można wejść po zakończeniu spotkania PGNiG Superligi. Zapraszamy!