Ostatni dzień zgłoszeń do Dzikiego Meczu!
03.12.2018, 09:08
News

Ostatni dzień zgłoszeń do Dzikiego Meczu!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Magda Pluszewska

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

Do poniedziałku, 3 grudnia, do północy można zgłaszać swoje pociechy do Dzikiego Meczu 2018! Przez weekend dostaliśmy już wiele zgłoszeń, ale do końca dzisiejszego dnia Dzik Kiełek czeka jeszcze na tych, którzy ze zgłoszeniem zwlekają do ostatniej chwili. W piątek, 7 grudnia, po ligowym spotkniu z Gwardią Opole, odbędzie się już piąta edycja tej przedświątecznej zabawy!

Cały, okrągły rok Dzik Kiełek i my, w klubie, nie możemy doczekać się terminu! - mówi dyrektor marketingu PGE VIVE Kielce, Paweł Papaj - Warto postarać się o to, by wystąpić w Dzikim Meczu. Każde dziecko w wieku 8-10 lat może zagrać u boku gwiazd piłki ręcznej na jednym boisku! Tego dnia będziemy mieli w Hali Legionów zjazd maskotek, finał Szlachetnej Paczki, konkursy z nagrodami, a swoją niedawno wydaną książkę będzie podpisywał Karol Bielecki!

Przypominamy zasady zgłaszania się do Dzikiego Meczu:

  • zbierz jak największą liczbę członków rodziny, przyjaciół, sąsiadów, bliższych i dalszych znajomych,
  • wspólnie nagrajcie wideo, w którym pokażecie, jak Twoi bliscy będą kibicować Ci w Dzikim Meczu,
  • wyślij nam wideo w wiadomości prywatnej na Facebooku albo sam opublikuj wideo w poście publicznym, oznaczając nas (@kielcehandball) i dodając hasztag #DzikiMecz,
  • pamiętaj, że liczy się kreatywność dobra energia, a liczba osób jest dodatkowym atutem!

Spośród zgłoszeń Dzik Kiełek wybierze dzieci, które wystąpią w Dzikim Meczu, a wszyscy kibice uczestników, którzy wspólnie z nimi wystąpili w wideo zgłoszeniowym, otrzymają od KS VIVE Kielce bilety na mecz PGE VIVE Kielce z Gwardią Opole! Jeśli sami publikujecie post zgłoszeniowy, pamiętajcie, by zmienić jego ustawienia na publiczne, w przeciwnym razie nie będziemy mogli go zobaczyć. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie koszulek odbędzie się w czwartek, 6 grudnia, o godz. 16:45, w Galerii Echo.