Karol Bielecki na Dzikim Meczu!
04.12.2018, 10:00
News Poza boiskiem

Karol Bielecki na Dzikim Meczu!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Magda Pluszewska</p

  • Grzegorz Trzpil
  • Foto

Grzegorz Trzpil

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez najmłodszych Dziki Mecz! W poniedziałek zakończył się etap zgłaszania dzieci do udziału w tym wydarzeniu, a w czwartek, 6 grudnia, o godz. 16:45 w Galerii Echo, tym, którzy swoimi filmikami przekonali Dzika Kiełka, klubowa maskotka wręczy koszulki, w których wybiegną na boisko u boku swoich idoli. 

Meczowi, który rozpocznie się 7 grudnia, po zakończeniu spotkania ligowego z Gwardią Opole, towarzyszyć będzie wiele atrakcji, m. in. tzw. deszcz maskotek, czyli obsypanie boiska pluszowymi zabawkami (wszystkie pluszaki trafią do domów dziecka), finał Szlachetnej Paczki czy bitwa na doping (zawodnicy będą rywalizować między sobą o to, kto lepiej poprowadzi doping wspólnie z kibicami).

Wiemy już też, że tego dnia Halę Legionów odwiedzi Karol Bielecki! Były rozgrywający PGE VIVE od godz. 18:00 będzie podpisywał egzemplarze swoich wspomnień zebranych w książce pt. "Wojownik". Książki będzie można zakupić w sklepie kibica, po prawej stronie od wejścia do Hali Legionów. Karol Bielecki będzie również wspierał dzieci występujące w Dzikim Meczu. 

Zapraszamy na ostatnie spotkanie z handballem w Hali Legionów w tym roku! Wstęp na Dziki Mecz jest bezpłatny, natomiast bilety na spotkanie z Gwardią Opole, można nabywać za pośrednictwem platformy eBilet.pl

bielecki wojownik