Ostatnie dni konkursu Gorenje! Nasi kibice w czołówce!
12.12.2018, 10:50
News Poza boiskiem

Ostatnie dni konkursu Gorenje! Nasi kibice w czołówce!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Magda Pluszewska

To już ostatnie dni konkursu przygotowanego przez Europejską Federację Piłki Ręcznej i firmę Gorenje, w którym do wygrania jest designerska lodówka w klubowych barwach! Udział w zabawie można wziąć jeszcze tylko do piątku, 14 grudnia. Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów konkursu, sympatycy PGE VIVE Kielce znajdują się w grupie najbardziej aktywnych kibiców, których zdjęcia do tej pory bardzo spodobały się komisji.

Dobiega końca miesięczny okres wspólnej zabawy kibiców, w której nagrodą są dwie lodówki odziane w klubowe barwy - jedna dla autora najlepszego zdjęcia, druga dla klubu, której ów autor kibicuje. Organizatorzy konkursu, EHF i firma Gorenje, otrzymali ponad 230 zdjęć, a jak sami przyznają, w TOP 3 klubów, których kibice wykazali się do tej pory największą aktywnością i kreatywnością, są PGE VIVE Kielce, Telekom Veszprem i MOL-Pick Szeged.

Bardzo podobają nam się fotografie, na których widać prawdziwego ducha kibicowania - przyznają organizatorzy - Na wielu z nich kibice malują swoje twarze w barwy klubowe, pokazują piękne emocje, używają najróżniejszych akcesoriów, a nawet fotografują się w bardzo interesujących miejscach, np. na szczytach gór. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni taką aktywnością!

Od samego początku mocno ściskamy kciuki za żółto-biało-niebieskich kibiców! Wszyscy wiemy, że w dopingu nie macie sobie równych, a teraz udowadniacie również, że rządzicie także w mediach społecznościowych! Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory zdecydowali się wziać udział w zabawie i zachęcamy tych, którzy jeszcze się nie odważyli. Czas ucieka, zostały już tylko trzy dni!

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY KILKA WYRÓŻNIONYCH PRZEZ ORGANIZATORÓW ZDJĘĆ KIBICÓW PGE VIVE KIELCE I PRZYPOMINAMY ZASADY WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Polubić konto @gorenjesimplyfans na Instagramie.
  • Wykonać zdjęcie i opublikować je na swoim Instagramowym koncie.
  • Oznaczyć @gorenjesimplyfans oraz użyć hasztagów #simplymoments i #pgevivekielce.
  • Pamiętać, by zmienić ustawienia swojego konta na publiczne.

Jakie zdjęcie należy wykonać?

W konkursie mogą wziąć udział dwa rodzaje zdjęć:

  • ukazujące Was podczas aktywności związanych z piłką ręczną (gra w piłkę ręczną, kibicowanie swojej drużynie w hali lub przed telewizorem, wspieranie swoich ulubionych zawodników), lub:
  • ukazujące Was podczas przygotowywania Waszych ulubionych potraw w kuchni lub cieszących się posiłkiem podczas oglądania meczu piłki ręcznej w telewizji.

Do kiedy trwa konkurs?

Zdjęcia można publikować na Instagramie do 14 grudnia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 18 grudnia, a klubowe lodówki trafią do swoich właścicieli na Boże Narodzenie.

Sprawdź zasady konkursu na oficjalnej stronie ehfcl.com