Na żółto-biało-niebieskim szczycie
16.12.2018, 16:21
News Poza boiskiem

Na żółto-biało-niebieskim szczycie

Konkurs #simplyfans zakończony. Wygraliśmy! Wśród dziesięciu najlepszych zdjęć konkursu organizowanego przez Europejską Federację Piłki Ręcznej i firmę Gorenjez znalazły się aż trzy wykonane przez sympatyków PGE VIVE Kielce. Żółto-biało-niebiescy kibice zajęli kolejno pierwsze, piąte i dziewiąte miejsce. Gratulujemy!

Gra toczyła się o designerską lodówkę firmy Gorenje, "ubraną" w klubowe barwy zespołu, któremu kibicuje zwycięzca konkursu. Skoro zwyciężył kibic drużyny PGE VIVE Kielce, lodówka zostanie odziana w żółto-biało-niebieskie barwy i na Boże Narodzenie trafi do autora najlepszego zdjęcia, Macieja Putały, tytułującego się na Instagramie nickiem @putitoja. Zwycięska fotografia to piękny kadr ze szczytu góry, a jego autor w przypadku piłki ręcznej już nie raz wdrapywał się na szczyt pomysłowości, m. in. przeprowadzając obszerną relację z podróży autostopem na Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii czy fotografując się w ciekawych miejscach z żółto-biało-niebieską flagą (materiały można obejrzeć na profilu @putitoja na Instagramie).

#1 miejsce w konkursie #simplyfans: @putitoja

Taką samą lodówkę dostanie również klub. Jury przyznało, że poziom konkursu był bardzo wysoki, dlatego ostatecznie wyróżniono dziesięciu kibiców, do których w ramach nagród trafią koszulki #simplyfans. Na piątym miejscu znalazła się @wojdanbozena, a na dziewiątym @teddy62621. Jesteśmy dumni z naszych kibiców i serdecznie gratulujemy wyróżnień!

 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

5th PLACE goes to @wojdanbozena ???????????????????????? Fan of @kielcehandball ????

Post udostępniony przez #simplyfans (@gorenjesimplyfans)

#5 miejsce w konkursie #simplyfans: @wojdanbozena

 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

9th PLACE goes to @teddy62621 ???????????????? fan from @kielcehandball

Post udostępniony przez #simplyfans (@gorenjesimplyfans)

#9 miejsce w konkursie #simplyfans: @teddy62621

W Top 10 kibiców biorących udział w konkursie znaleźli się także sympatycy Rhein-Neckar Loewen, HC Vardaru, RK Celje Pivovarna Lasko, IFK Kristianstad, Telekomu Veszprem i MOL-Pick Szeged. Kibice Lwów zdobyli dwa wyróżnienia, fani pozostałych ekip po jednym.

Pełna lista nagrodzonych znajduje się na oficjalnym koncie konkursu na Instagramie, @gorenjesimplyfans.