Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski trenerami!
20.12.2018, 15:38
News Poza boiskiem

Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski trenerami!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Magda Pluszewska

  • Angela Grewe
  • Foto

angela grewe (1)

Czwartek, 20 grudnia, był stresującym i jak się okazało szczęśliwym dniem dla dwóch zawodników PGE VIVE Kielce. Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski wybrali się do Krakowa na obronę prac dyplomowych. Egzamin nie mógł wypaść lepiej!

Obaj zawodnicy PGE VIVE nie ukrywają, że po zakończeniu aktywnej kariery sportowej chcieliby odnaleźć się w pracy trenerów. Od dwóch lat świetnie sprawdzają się w roli szkoleniowców młodzieżowych, prowadząc letni sportowy obóz MJsCAMP. Miejsc na trzecią edycję, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca 2019 r. zabrakło po kilku minutach zapisów!

Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski nieustannie się szkolą, pogłębiając wiedzę i doskonaląc warsztat trenerski. Dziś, do południa, w Centrum Edukacji Zawodowej krakowskiego AWF obronili prace dyplomowe, uzyskując licencje trenerskie kategorii B! Oznacza to, że Dzidziuś i Siwy mogą już prowadzić drużyny II ligi i niższych seniorskich klas rozgrywkowych.

Świeżo upieczeni trenerzy doskonale poradzili sobie z pytaniami komisji. "Poszło świetnie, egzamin był jedynie formalnością" - skomentował z uśmiechem Michał Jurecki. Gratulujemy!

Zobacz profil Michała Jureckiego Zobacz profil Mateusza Jachlewskiego