Dzień Kobiet w Hali Legionów
08.03.2019, 08:49
News

Dzień Kobiet w Hali Legionów

To Wasz dzień, drogie Panie! Bądźcie silne i odważne każdego dnia! Realizujcie się w dziedzinach, które Was pasjonują i nie bójcie się stawiać na swoim. Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam pięknych przygód i spełnienia w najróżniejszych rolach, które pełnicie na co dzień! Dziś, 8 marca, zapomnijcie o wszelkich troskach i przyjdźcie na Świętą Wojnę do Hali Legionów!

Od godz. 17:30 wspólnie z pracownikami Świętokrzyskiego Centrum Onkologii zawodnicy PGE VIVE przeprowadzą akcję edukacyjną z zakresu profilaktyki raka szyjki macicy, zapraszając panie na bezpłatne badania cytologiczne. To jedno z działań w ramach Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy, którego organizatorem w Kielcach jest Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ w partnerstwie ze Świętokrzyskim Centrum Onkologii. W ramach akcji będzie można także 9 marca, w godzinach 9.00 – 14.00, przyjść na bezpłatne badania cytologiczne dla pań w wieku 25 – 59 lat (i dodatkowo mammograficzne dla  pań w wieku 50 – 69 lat) do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.

REJESTRACJA NA BADANIA CYTOLOGICZNE POD NUMEREM: 609 99 00 33.

W przerwie meczu przeprowadzimy specjalny konkurs dla par, w którym do wygrania będzie zaproszenie na kolację w restauracji Oranżeria, w hotelu Best Western, w Kielcach.

Po końcowym gwizdku natomiast zapraszamy wszystkie Panie na parkiet, gdzie zrobimy wspólne zdjęcie z drużyną PGE VIVE Kielce! Potem będzie można porozmawiać z zawodnikami oraz zrobić sobie zdjęcia indywidualne czy zebrać autografy.

Zapraszamy też do lektury magazynu meczowego #dawajDAWAJ, który w marcu poświęciliśmy właśnie paniom! W numerze przedstawiamy kobiety piłkarzy ręcznych PGE VIVE oczami ich mężczyzn. O swoich życiowych partnerkach opowiedzieli trener Talant Dujshebaev, Filip Ivić, Blaž Janc i Arkadiusz Moryto.

#dawajDAWAJ_marzec_Dzień_Kobiet

Mecz 21. serii PGNiG Superligi w którym PGE VIVE Kielce podejmie Orlen Wisłę Płock rozpocznie się w piątek, 8 marca, o godz. 18:30. W kasach Hali Legionów, od godziny 17:00 dostępnych będzie ostatnich kilkadziesiąt sztuk biletów. Do zobaczenia na trybunach!