Kwietniowy rozkład jazdy
25.03.2019, 15:54
News

Kwietniowy rozkład jazdy

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

pluszewska 2

  • Radosław Kogut
  • Foto

Radosław Kogut

>

W związku z licznymi zapytaniami o terminy meczów drużyny PGE VIVE Kielce w kolejnym miesiącu, informujemy, że będą one zależeć od najbliższych rozstrzygnięć w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Szczegóły podajemy poniżej. 

W kwietniu wejdziemy w rozstrzygające etapy rozgrywek PGNiG Superligi i Velux EHF Ligi Mistrzów. We wtorek, 2 kwietnia, rozegramy ostatni mecz rundy rewanżowej fazy zasadniczej PGNiG Superligi, w którym na wyjeździe zmierzymy się z Energą Wybrzeżem Gdańsk. Gdańszczanie ostatnio pożegnali Marcina Lijewskiego, a nowym trenerem drużyny został Thomas Orneborg.

Następnie czeka nas dwumecz o ćwierćfinał ligi, w którym, jako liderzy tabeli, zagramy z ósmą ekipą fazy zasadniczej, którą na tę chwilę jest Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Zwycięzca awansuje, a przegrany odpadnie, kończąc swój udział w rozgrywkach w tym sezonie. Zgodnie z terminarzem PGNiG Superligi, spotkania te są zaplanowane na 16 (wyjazd) i 27 (dom) kwietnia. Jeśli jednak w najbliższy weekend pokonamy u siebie Motor Zaporoże w 1/8 finału Ligi Mistrzów, w terminie 24 - 28 kwietnia rozegramy pierwszy z ćwierćfinałowych meczów Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain, w związku z czym prawdopodobnie termin rewanżowego meczu ligowego ulegnie zmianie.

Terminy spotkań będziemy na bieżąco uzupełniać w terminarzu klubowym.