Trash challenge, czyli wielkie sprzątanie lasu!
09.04.2019, 13:13

Trash challenge, czyli wielkie sprzątanie lasu!

Zapraszamy wszystkich chętnych kibiców do wzięcia udziału w Trash challenge! W trosce o środowisko wspólnie z zawodnikami PGE VIVE Kielce posprzątamy las na kieleckim Stadionie!

To zdecydowanie jeden z najbardziej pożytecznych trendów, które owładnęły Internet. Ludzie z różnych zakątków świata, na chwilę odchodzą od komputera i urządzeń mobilnych, zakasają rękawy, zakładają rękawice ochronne, chwytają worki i.. idą w las! Zbierają wszystko, co podczas wędrówki znajdą pod nogami, a co nie powinno się tam znaleźć. Zamiast lasu może być to oczywiście każde inne miejsce w okolicy, które poprzez lenistwo i nieodpowiedzialne zachowanie człowieka jest karygodnie zaśmiecane odpadami. 

Drużyna PGE VIVE Kielce dołącza się do wyzwania! We wtorek, 9 kwietnia, o godz. 16:30 spotykamy się na Parkingu Leśnym (około 200 metrów przed stokiem narciarskim na Stadionie), skąd wyruszamy na wędrówkę i sprzątamy okolicę! Na miejscu zbiórki stawią się wszyscy zawodnicy PGE VIVE, którzy nie przebywają na zgrupowaniach kadr narodowych. Nasz partner, firma viGO! zaopatrzy nas w worki na śmieci, chwytaki i rękawice ochronne! Zapraszamy na kielecki Stadion! Wspólnie zróbmy coś dobrego dla Ziemi!