Starcie z Paryżem Meczem Tygodnia!
09.04.2019, 14:00
News

Starcie z Paryżem Meczem Tygodnia!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

pluszewska 2

  • Grzegorz Trzpil
  • Foto

Grzegorz Trzpil

Wielkimi krokami zbliża się pierwsze starcie ćwierćfinałowe Velux EHF Ligi Mistrzów! W sobotę, 27 kwietnia, w Hali Legionów podejmiemy Paris Saint-Germain. Mecz zyska wyjątkową oprawę, ponieważ Europejska Federacja Piłki Ręcznej wybrała go Meczem Tygodnia!

To wyjątkowe wyróżnienie podkreśla rangę wydarzenia! Dwie fantastyczne drużyny, jedne z najlepszych w Europie i na świecie staną na przeciw siebie na parkiecie Hali Legionów, by walczyć o pierwsze punkty w boju o Final4 i bilet do Kolonii! Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia, o godz. 18:00. Na trybunach zasiądą tysiące zółto-biało-niebieskich kibiców, swoją obecnością zaszczycą nas dziennikarze najlepszych redakcji sportowych, a wśród nich komentator EHF, Chris O'Reilly i reporter Markus Floth, który zabierze kibiców za kulisy wydarzenia!

Z paryżanami dokładnie na tym samym etapie rozgrywek spotkaliśmy się rok temu. Wtedy również zaczynaliśmy pojedynkiem w Kielcach i niestety nie wyszedł on nam najlepiej. W Hali Legionów ulegliśmy rywalom 28:34, do przerwy przegrywając aż 10:22. Wspaniała publiczność cały czas była jednak z zespołem, zagrzewając go do walki przez sześćdziesiąt minut, a po pierwszych trzydziestu dodając mu otuchy brawami, gdy zawodnicy wychodzili z szatni na parkiet! W tym roku również pokażmy, na co nas stać! Pomóżmy żołto-biało-niebieskim wywalczyć zaliczkę, która pozwoli im z podniesionymi głowami jechać na drugi etap dwumeczu do Paryża! 

Bilety na wydarzenie można jeszcze kupować w systmie eBilet.pl. Do końca tego tygodnia, czyli do 14 kwietnia, miejsca posiadaczy karnetów będą zarezerwowane tylko dla nich. Od przyszłego tygodnia niewykupione trafią do otwartej sprzedaży. Od dziś (wtorek, 9 kwietnia) bilety można już kupować stacjonarnie, w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5 (II piętro), od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Więcej na temat biletów na mecz z PSG TUTAJ.

Kup bilet