Kibicuj żołto-biało-niebieskim w finale Pucharu Polski!
16.04.2019, 15:23
Bilety

Kibicuj żołto-biało-niebieskim w finale Pucharu Polski!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

pluszewska 2

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

W niedzielę, 12 maja, kielczanie zmierzą się z Orlen Wisłą Płock w finale PGNiG Pucharu Polski. Mecz finałowy odbędzie się w Arenie Poznań o godz. 13:00. Dla kibiców PGE VIVE Kielce zarezerwowano 360 biletów w sektorze B2, który znajduje się za jedną z bramek. Zapraszamy do zakupu biletów za pośrednictwem klubu.

Klub Sportowy VIVE Kielce rozpoczyna zapisy na bilety w żółto-biało-niebieskim sektorze Areny Poznań podczas finału PGNiG Pucharu Polski! Kibiców, którzy chcą wspierać nasz zespół w meczu z Orlen Wisłą Płock, prosimy o kontakt z klubem.

Zapisy na bilety w sektorze PGE VIVE Kielce potrwają do poniedziałku, 29 kwietnia, do godz. 16:00 lub do wyczerpania wejściówek. Zapisów można dokonywać osobiście w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5 (II piętro), telefonicznie lub mailowo u Agnieszki Jęczmińskiej. Wszystkie szczegóły podajemy poniżej.

Finał PGNiG Pucharu Polski: PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock

Niedziela, 12 maja 2019 r., godz. 13:00

Ceny biletów:

  • 25 zł - bilet normalny
  • 15 zł - bilet ulgowy (dzieci, młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści)

Zapisy:

  • kontakt telefoniczny: 41 34 05 608
  • kontakt mailowy: a.jeczminska(at)kielcehandball.pl

Przy zapisach telefonicznych lub mailowych otrzymacie Państwo numer konta, na który trzeba będzie wykonać przelew (prosimy o określenie liczby biletów normalnych i ulgowych - dokumenty uprawniające do zniżki trzeba będzie okazać podczas wejścia do obiektu). Przy zapisach osobistych należy w siedzibie klubu uiścić kwotę odpowiadającą cenie zamówionych biletów. 

O odbiorze wejściówek oraz ewentualnym transporcie zorganizowanym poinformujemy wkrótce.

Bilety w pozostałych sektorach można nabywać na stronie internetowej Eventim (LINK). Ewentualne wejściówki w sektorach przeznaczonych dla kibiców PGE VIVE Kielce i Orlen Wisły Płock, które nie zostaną wykupione przez kluby, trafią do otwartej sprzedaży w piątek, 3 maja.