Informacje o biletach na finał Ligi Mistrzów i Pucharu Polski
06.05.2019, 12:05
Bilety

Informacje o biletach na Ligi Mistrzów i Pucharu Polski

Przed nami dwa wielkie wydarzenia! W niedzielę, 12 maja, kielczanie staną przed wyzwaniem pierwszej w tym sezonie obrony trofeum, mierząc się z Orlen Wisłą Płock w finale PGNiG Pucharu Polski. W pierwszy weekend czerwca żółto-biało-niebiescy przystąpią natomiast do czwartego w histrii klubu VELUX EHF FINAL4 w Kolonii. Ponieżej podajemy informacje o biletach na te wydarzenia. 

BILETY NA VELUX EHF FINAL4

Klub wystąpił o przyznanie przysługującej mu puli wejściówek na turniej finałowy Ligi Mistrzów. Wkrótce bilety trafią do sprzedaży. O szczegółach informuje dyrektor marketingu PGE VIVE, Paweł Papaj.

Potwierdziliśmy chęć zakupu przysługujących nam jako uczestnikom turnieju 500 wejściówek, każda na dwa dni turnieju. Część z nich trafi do naszych zawodników i sponsorów, drugą część otrzymają kibice. - wyjaśnia - Z uwagi na duże zainteresowanie, prawdopodobnie tak, jak w przypadku poprzednich wyjazdów, do Kolonii zorganizujemy losowanie z pierwszeństwem dla osób które kupiły karnety na sezon. Wejściówki będą w cenach 155 euro - mała pula i 295 euro - większa pula (około 1265 PLN).

Klub ponadto będzie się starać o dodatkową pulę biletów, którą możemy otrzymać w przypadku, gdy ktoryś z klubów nie wykorzysta swoich 500 biletów.

Jutro, w Kolonii, podczas losowania par półfinałowych będę o tym rozmawiał z przedstawicielami EHF - informuje Paweł Papaj, dyrektor marketingu PGE VIVE.

Turniej VELUX EHF FINAL4 odbędzie się w Lanxess Arenie, w dn. 1-2 czerwca 2019 r. Losowanie par półfinałowych zaplanowano na wtorek, 7 maja, o godz. 12:00 CET.

BILETY NA FINAŁ PGNIG PUCHARU POLSKI

Są jeszcze dostępne ostatnie bilety na finał PGNiG Pucharu Polski, w którym zmierzymy się z Orlen Wisłą Płock! To ostatnia szansa na wspieranie swojej drużyny podczas walki o szesnaste w historii klubu trofeum. Mecz odbędzie się w Poznaniu, w niedzielę, 12 maja, o godz. 13:00.

Orlen Wisła Płock w ostatnim okresie gra bardzo dobrze - ocenia rozgrywający PGE VIVE, Marko Mamić - Nowy trener wprowadził nowy system gry, lepiej stoją w obronie, mają wielu równorzędnych zawodników na zmianę. Będziemy chcieli zagrać z nimi tak, jak w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Paryżem. Będzie ciężko, ale będziemy walczyć!

Mecz w Poznaniu na pewno nie będzie łatwy, w Kielcach niedawno w regulaminowym czasie padł przecież remis i to świetnie, bo chłopaki będą wiedzieć, że szykuje się trudne spotkanie i będą w stu procentach skoncentrowani - mówi prezes Bertus Servaas.

Pora więc oderwać się od rywalizacji w Lidze Mistrzów, która pauzuje przez niemal kolejne cztery tygodnie, i skupić się na pierwszym z możliwych do obrony trofeów. Wszyscy do Poznania! Drużyna bardzo będzie potrzebować dopingu kibiców, tak wspaniałego, jak podczas meczu z Paryżem!

W tym momencie bilety można nabywać już tylko za pośrednictwem Eventim: mamytwojbilet.pl/PucharPolskiMezczyzn. "Kielecki" sektor to B2, zachęcamy do wykupywania miejscówek w jego okolicach. 

UWAGA: Kibice, którzy zakupili już bilety na finał Pucharu Polski za pośrednictwem klubu, od wtorku, 7 maja, do piątku, 10 maja, mogą odbierać wejściówki w siedzibie klubu. Godziny otwarcia biura to 8-16.