Bilety na VELUX EHF FINAL4
09.05.2019, 16:14
Bilety

Bilety na VELUX EHF FINAL4. Komunikat Klubu.

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

Drużyna PGE VIVE Kielce po raz czwarty zagra w VELUX EHF FINAL4, z czego bardzo cieszymy się nie tylko my, ale także całe środowisko kieleckiej piłki ręcznej. Dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom, Sponsorom i Kibicom za dotychczasowe wsparcie i pomoc, a Drużynie za rewelacyjną grę w ćwierćfinale rozgrywek i awans do finału. Bez Was wszystkich nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu! Niestety, na to najważniejsze sportowe wydarzenie w sezonie – VELUX EHF FINAL4 w Kolonii, otrzymaliśmy od EHF tylko 500 biletów.

W związku z powyższym, biorąc pod uwagę ilość posiadanych biletów oraz zapotrzebowanie, podjęliśmy decyzję dotyczącą dystrybucji biletów.

Zarząd Klubu postanowił, iż zorganizuje – podobnie jak w latach poprzednich – losowanie, które zdecyduje o kolejności zakupu wejściówek. W losowaniu mogą wziąć udział wszyscy kibice z zastrzeżeniem, że pierwszeństwo będą posiadać osoby, który mają karnet na sezon 2018/2019 (jeżeli zgłoszeń kibiców z karnetami będzie mniej niż dostępnych biletów, wtedy pula która pozostanie, rozlosowana będzie wśród kibiców, którzy złożyli deklarację, a nie posiadają karnetów). Każdy kibic może aplikować o dwa bilety na VELUX EHF FINAL4. Zainteresowani proszeni będą o wypełnienie zgłoszenia dostępnego na stronie internetowej Klubu i dostarczenie go do siedziby klubu przy ulicy Robotniczej 5 (II piętro).

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Klub przeznaczy do sprzedaży bilety w dwóch przedziałach cenowych ustalonych przez EHF (155 EUR oraz 295 EUR ).

Zgłoszenia przyjmowane będą od 10 do 14 maja bezpośrednio w Klubie.

Publiczne losowanie odbędzie się 17 maja w Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza 2.

Kibice, którzy wylosują prawo wykupu biletów, będą mogli je nabyć tylko w dniach 22 – 24.05. w siedzibie Klubu przy ul. Robotniczej 5. Płatność wyłącznie w EURO.

Informujemy, że dzieci do lat 5, za okazaniem ich dowodu tożsamości, mają wstęp na mecze za darmo, pod warunkiem, że zajmują to samo miejsce, co opiekun.

Informujemy również, że istnieje możliwość zakupu u nas biletów na piątkowe otwarcie turnieju, w cenie 5 EUR za sztukę. Liczba wejściówek na Opening Party, które odbędzie się w piątek, 31 maja, w godzinach wieczornych, w LANXESS Arenie, jest nieograniczona. Wejściówki będzie można nabyć łącznie z zakupem biletów na mecze, w dniach 22 – 24. 05. w siedzibie Klubu (można też zakupić same wejściówki na Opening Party).

Osoby jadące na finał Ligi Mistrzów zachęcamy do zakupu oficjalnych gadżetów produkowanych z tej okazji, m.in. koszulek HUMMEL z oficjalnym motywem klubowym w cenie 85 PLN oraz szalików w cenie 35 PLN, czy pinsów klubowych w cenie 20 PLN.

Jednocześnie informujemy, że Klub w dalszym ciągu czyni starania o zwiększenie ilości biletów przeznaczonych dla kieleckich kibiców.

Ceny biletów:

  • Kategoria 1: 155 EUR (sektory 620 i 621)
  • Kategoria 3: 295 EUR (sektor 213)

Jak co roku, miejsca dla kibiców drużyn biorących udział w VELUX EHF FINAL4 rozmieszczone są w czterech rogach LANXESS Areny. Kategoria 1 obejmuje miejsca w wyższym sektorze, natomiast Kategoria 3 miejsca w sektorach rozlokowanych bliżej boiska.

Jednocześnie informujemy, że w tym roku kibiców obowiązywać będą szczególne zasady bezpieczeństwa - nie będzie można wnosić toreb i plecaków większych niż format A4, dużych flag czy rogów/klaksonów/trąbek. O szczegółach poinormujemy bliżej daty turnieju finałowego.