Losowanie biletów na VELUX EHF FINAL4!
15.05.2019, 14:29
News

Losowanie biletów na VELUX EHF FINAL4!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

pluszewska 2

  • Grzegorz Trzpil
  • Foto

Grzegorz Trzpil

W najbliższy piątek, 17 maja, o godz. 17:00, w Hali Legionów odbędzie się publiczne losowanie biletów na VELUX EHF FINAL4. Losowanie odbędzie się decyzją zarządu ze względu na bardzo ograniczoną liczbę wejściówek przydzielonych klubowi przez Europejską Federację Piłki Ręcznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na losowanie, które przeprowadzone zostanie przez specjalną komisję.

Obecność na losowaniu osób, które wypełniły formularz, nie jest konieczna. Po losowaniu sporządzona zostanie lista osób, które będą miały prawo zakupić zgłoszoną liczbę biletów (jeden lub dwa). Ze względu na ochronę danych osobowych nie będziemy mogli opublikować jej w Internecie, natomiast będzie ona dostępna w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5 (II piętro). 

Osoby wylosowane i obecne na losowaniu proszone będą na miejscu o potwierdzenie chęci kupna deklarowanej liczby biletów. Osoby wylosowane, których nie będzie na losowaniu, będą miały na to czas do poniedziałku, 20 maja, do godz. 16:00. Na wykupienie wejściówek czas będzie natomiast do piątku, 24 maja, do godz. 16:00.

Informujemy również, że istnieje możliwość zakupu u nas biletów na piątkowe otwarcie turnieju, w cenie 5 EUR za sztukę. Liczba wejściówek na Opening Party, które odbędzie się w piątek, 31 maja, w godzinach wieczornych, w LANXESS Arenie, jest nieograniczona. Wejściówki będzie można nabyć łącznie z zakupem biletów na mecze do 24.05. w siedzibie Klubu (można też zakupić same wejściówki na Opening Party).

Osoby jadące na finał Ligi Mistrzów zachęcamy do zakupu oficjalnych gadżetów produkowanych z tej okazji, m.in. koszulek HUMMEL z oficjalnym motywem klubowym w cenie 85 PLN oraz szalików w cenie 35 PLN, czy pinsów klubowych w cenie 20 PLN.

Jednocześnie informujemy, że Klub w dalszym ciągu czyni starania o zwiększenie ilości biletów przeznaczonych dla kieleckich kibiców.