Stwórz swoją drużynę i zagraj w turnieju plażówki!
12.08.2019, 14:03
News

Stwórz swoją drużynę i zagraj w turnieju plażówki!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

W dniach 17 sierpnia – 1 września kielecki Rynek przeobrazi się w plażowe boisko do gier zespołowych, na którym odbędzie się Festiwal Sportów Plażowych Kielce 2019. W środę, 21 sierpnia, zapraszamy na dzień z piłką ręczną! Stwórz swoją drużynę i zagraj w mini-turnieju!

Wkrótce część kieleckiego Rynku zostanie przykryta grubą warstwą piachu, na której powstanie boisko do gier plażowych. Obok boiska powstanie trybuna dla 300 osób. W ciągu całego Festiwalu Sportów Plażowych Kielce 2019 odbędą się turnieje plażowych odmian siatkówki, piłki nożnej i piłki ręcznej. W weekend, 31 sierpnia – 1 września na Rynku królować będzie beach handball – w sobotę turniej rozegrają panie, a w niedzielę panowie.

W ramach rozgrzewki przed zawodami głównymi Klub Sportowy VIVE Kielce zaprasza na Rynek już w środę, 21 sierpnia. W godzinach 14 – 18 będzie można wziąć udział w otwartych grach i zabawach oraz mini-turnieju, do którego zachęcamy wszystkie chętne osoby: dzieci, młodzież i dorosłych.

Zgłoszenia do mini-turnieju przyjmujemy do niedzieli, 18 sierpnia, do północy. Maile z nazwą drużyny i listą minimum pięciu nazwisk jej członków prosimy wysyłać na marketing@kielcehandball.pl. Do udziału w grach i zabawach poprzedzających turniej nie trzeba się zapisywać. 

Zapraszamy!