Poproszę kawę… a do kawy voucher
28.08.2019, 13:23
News

Poproszę kawę… a do kawy voucher

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Jaką kawę lubicie? Espresso? Americano? Cappuccino? A co do kawy? Ciastko? Tarta? Croissant? A gdyby tak do kawy dostać… voucher na mecz PGE VIVE Kielce?

Tylko w najbliższy czwartek i piątek, w kawiarni Calimero Cafe przy ul. Solnej 4a wyjątkowa okazja dla wszystkich kibiców drużyny PGE VIVE Kielce. Do zakupu każdego rodzaju kawy klienci kawiarni otrzymają voucher na 2 bilety na sobotni mecz inaugurujący sezon 2019/20 w Hali Legionów, w którym kielczanie podejmą SPR Stal Mielec.

Mecz PGE VIVE Kielce – SPR Stal Mielec odbędzie się 31 sierpnia, o godz. 16. Podczas spotkania po raz pierwszy będzie można zobaczyć drużynę Mistrzów Polski w nowym składzie oraz obejrzeć mecz piłki ręcznej żółto-biało-niebieskich po niemal stu dniach wakacyjnej przerwy. Andreas Wolff, Igor Karacić, Doruk Pehlivan, Mateusz Kornecki – to tylko niektórzy z nowych graczy, których po raz pierwszy będzie można zobaczyć na parkiecie Hali Legionów.

Otrzymany voucher należy wymienić na dwa bilety w dniu meczu, w kasie po lewej stronie od wejścia głównego do Hali Legionów (ul. L. Drogosza 2). Kasa z biletami będzie otwarta od godz. 14:30.

Serdecznie zapraszamy na kawę do Calimero Cafe oraz na sobotni mecz PGE VIVE Kielce! Okazja ważna do 30 sierpnia lub do wyczerpania voucherów. W sezonie 2019/20 kawiarnia Calimero Cafe będzie miała również powiększone stoisko w Hali Legionów na pierwszym piętrze, gdzie podczas meczów PGE VIVE Kielce będzie oferować pyszną kawę i przekąski.