Oficjalne rozpoczęcie sezonu 2019/20 – zapraszamy na piach!
29.08.2019, 10:04
News

Oficjalne rozpoczęcie sezonu 2019/20 – zapraszamy na piach!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

W najbliższą sobotę, 31 sierpnia, oficjalnie rozpoczniemy sezon 2019/20. To będzie dzień spędzony z piłką ręczną, w ramach którego zapraszamy najpierw do Hali Legionów, a następnie na kielecki rynek.

W sobotę, 31 sierpnia, wielkie rozpoczęcie sezonu 2019/20! Najpierw zapraszamy do Hali Legionów, gdzie o godz. 16:00 drużyna PGE VIVE Kielce podejmie SPR Stal Mielec. Będzie to pierwszy mecz żółto-biało-niebieskich po dziewięćdziesięciu ośmiu dniach wakacyjnej przerwy! Kto stęsknił się za piłką ręczną w wykonaniu Mistrzów Polski, za Julenem Aginagalde, Krzysztofem Lijewskim, Alexem Dujshebaevem, Blazem Jancem i pozostałymi zawodnikami PGE VIVE, tego nie może zabraknąć w sobotę w Hali Legionów! Mecz ze Stalą Mielec będzie także doskonałą okazją do poznania nowych zawodników żółto-biało-niebieskich, Andreasa Wolffa, Mateusza Korneckiego, Igora Karacicia, Romarica Guillo i Doruka Pehlivana, których po raz pierwszy będzie można obejrzeć na kieleckim parkiecie w żółtych koszulkach. Z nowych graczy na boisku nie zobaczymy jeszcze Branko Vujovicia, który w okresie przygotowawczym złamał nos, oraz Tomasza Gębali, który przechodzi rehabilitację po zerwaniu więzadła krzyżowego.

Bilety na to spotkanie można nabywać za pośrednictwem portalu eBilet.pl [LINK]. Ponadto, dziś i jutro kielczanie, którzy odwiedzą kawiarnię Calimero Cafe przy ul. Solnej 4, przy zakupie dowolnej kawy otrzymają voucher na dwa bilety na to spotkanie. Vouchery będzie można wymienić na wejściówki w dniu meczu, w kasie Hali Legionów, od godz. 14:30.

Po meczu zapraszamy wszystkich kibiców na kielecki rynek, gdzie o godz. 18:30, w ramach inauguracji sezonu zawodnicy PGE VIVE Kielce rozegrają pokazowy mecz piłki ręcznej plażowej. Wstęp na trybuny jest wolny. Po meczu cała drużyna będzie do dyspozycji kibiców – będzie można porozmawiać z zawodnikami, zrobić sobie zdjęcia i zebrać autografy.

Serdecznie zapraszamy na sobotnie popołudnie z piłką ręczną i drużyną PGE VIVE Kielce!