Nowa formuła magazynu #dawajDAWAJ
02.10.2019, 10:01
News

Nowa formuła magazynu #dawajDAWAJ

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Gazetka #dawajDAWAJ powraca! Już trzeci sezon kibice zasiadający na trybunach Hali Legionów podczas meczów PGE VIVE Kielce będą mogli cieszyć się wyjątkową klubową publikacją, która w tym sezonie ewoluowała do postaci liczącego ponad pięćdziesiąt stron magazynu.

Pierwszy egzemplarz swoją premierę będzie miał na środowym meczu z Tarnowem, 2 października. Nowa formuła wydawnictwa gwarantuje czytelnikom zdecydowanie więcej treści. W jesiennym numerze kibice znajdą m. in. wywiady z nowymi zawodnikami PGE VIVE Kielce, Dorukiem Pehlivanem i Romarikiem Guillo, oraz Bartłomiejem Bisem – wychowankiem, który od tego sezonu reprezentuje barwy NMC Górnika Zabrze.

W środku znaleźć będzie można także obszerny tekst poświęcony pokoleniu młodych piłkarzy ręcznych z roczników 2000 i 2001, których warto obserwować na parkietach PGNiG Superligi oraz zapowiedź wielkiego pożegnania z kibicami słoweńskiego wirtuoza handballu, Uroša Zormana, obecnie drugiego trenera, a wcześniej zawodnika PGE VIVE, który w październiku, wspólnie ze swoim przyjacielem z boiska, Luką Žvižejem zorganizuje w Celje mecz pokazowy z udziałem wielkich gwiazd piłki ręcznej.

W magazynie #dawajDAWAJ nie zabraknie stałych pozycji znanych kibicom z minionych sezonów, takich jak skrót najważniejszych wydarzeń poprzednich tygodni, terminarz PGE VIVE czy składy zespołów rywali.

Bezpłatne egzemplarze #dawajDAWAJ tradycyjnie będzie można znaleźć w sklepie kibica oraz w stojakach rozmieszczonych przy wejściach na sektory Hali Legionów. Teksty z dotychczasowych numerów gazetek znajdują się natomiast na naszej stronie internetowej w zakładce #dawajDAWAJ [LINK].

Premiera pierwszego numeru magazynu #dawajDAWAj w sezonie 2019/20 odbędzie się na meczu z Grupą Azoty Tarnów, 2 października. Kolejny numer planowany jest na połowę listopada.