Ostatnie bilety na mecz z Montpellier w kasie!
10.10.2019, 15:24
News

Ostatnie bilety na mecz z Montpellier w kasie!

Wielkimi krokami zbliża się bardzo ważny mecz kielczan. Już w tę sobotę, 12 października, o godz. 18:00 podejmiemy w Hali Legionów zwycięzców Ligi Mistrzów z 2018 roku, Montpellier HB! Na platformie eBilet.pl [LINK] można jeszcze nabywać bilety, we wszystkich sektorach hali są to już pojedyncze miejsca. Ostatnie wejściówki będzie można kupić w dniu meczu, w kasie hali przy ul. L. Drogosza 2 od godz. 16:30.

Po ostatnich porażkach w Lidze Mistrzów z FC Porto Sofarma i w Superlidze z Orlen Wisłą Płock kielczanie bardzo potrzebują zwycięstwa i gorącego wsparcia od kibiców. Hala Legionów musi wypełnić się po brzegi, a w sobotni wieczór całe miasto musi słyszeć głośny doping! Tych, którzy jeszcze nie zdążyli zająć swoich miejsc, zapraszamy do kupna ostatnich biletów!

W sobotę, w hali tradycyjnie będzie można napić się pysznej kawy od Calimero oraz skosztować popcornu, a także odwiedzić VIVE FANSTORE, w którym na kibiców czeka wiele klubowych gadżetów, m. in. kubki, szaliki, koszulki, zapachy do samochodu, a także nowość... fantazyjne skarpety!

Nie może Was zabraknąć!

Zapraszamy!