Dopinguj żółto-biało-niebieskich i wygrywaj nagrody!
28.10.2019, 09:30
News

Dopinguj żółto-biało-niebieskich i wygrywaj nagrody!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

Najlepsi zawodnicy meczów obdarują kibiców – Nowy konkurs dla kibiców wspierających drużynę PGE VIVE Kielce we współpracy z marką hummel.

Jesteś kibicem drużyny PGE VIVE Kielce? Aktywnie wspierasz swój zespół podczas meczów rozgrywanych w Hali Legionów? Nie brak Ci kreatywności i pozytywnej energii, którą motywujesz innych do głośnego dopingu? Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz „tak”, koniecznie zapoznaj się z zasadami nowego konkursu organizowanego przez KS VIVE Kielce we współpracy z marką hummel!

WYBIERZ Z NAMI NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA MECZU!

Od listopada, po każdym meczu PGNiG Superligi w Hali Legionów wspólnie będziemy wybierać najlepszego zawodnika spotkania z drużyny PGE VIVE Kielce. Kilka minut przed zakończeniem gry dziennikarze wskażą dwóch kandydatów na MVP, a kibice zgromadzeni w hali za pomocą głosowania na Facebooku i Instagramie wybiorą spośród nich zwycięzcę. Zawodnik ten otrzyma nagrodę, którą jest… możliwość obdarowania najlepiej dopingujących kibiców!

DOPINGUJ Z CAŁYCH SIŁ!

Świeżo wybrany MVP danego meczu tuż po jego zakończeniu wybierze najlepiej dopingujących kibiców w dwóch kategoriach. W pierwszej z nich nagrodzi grupę szkolną. Jeśli więc przychodzisz ze swoją szkołą na mecze ligowe Mistrzów Polski, namów kolegów i opiekunów na stworzenie zabawnych transparentów, koszulek – co tylko wpadnie Wam do głów! Wspólnie dopingujcie zespół PGE VIVE Kielce podczas całego meczu tak, by zapaść zawodnikom w pamięć. Zwycięska szkoła otrzyma od najlepszego zawodnika meczu worek z piłkami marki hummel. Mistrzowie Polski wpadną do Was także z wizytą w dogodnym terminie. Piłki przydadzą się szkole do gry w piłkę ręczną.

Jeśli jeszcze nie chodzicie całą klasą, grupą ze szkoły na mecze PGE VIVE Kielce – nic straconego! Skontaktujcie się z klubem (marketing(at)kielcehandball.pl), a chętnie zaprosimy Was na mecze żółto-biało-niebieskich.

W drugiej kategorii rywalizować ze sobą będą pozostali kibice. Tutaj również stawiamy na kreatywność. Baw się na trybunach, motywując innych do głośnego dopingu i wyróżniaj się z tłumu. W nagrodę od MVP spotkania otrzymasz upominek marki hummel.

TRZYMAJ POZIOM!

W konkursie chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Pamiętaj, że Twoje wsparcie powinieno być kreatywne, zabawne, a przede wszystkim utrzymane w pozytywnym tonie. Dopingujemy drużynę PGE VIVE Kielce, nie obrażając naszych rywali.

Konkursy będą przeprowadzane na każdym domowym meczu drużyny PGE VIVE Kielce w sezonie 2019/20, począwszy od spotkania z Zagłębiem Lubin (5 listopada 2019, godz. 18:00).