Wystartowała sprzedaż biletów na Mecz Tygodnia z Vardarem!
30.10.2019, 14:53
Bilety

Wystartowała sprzedaż biletów na Mecz Tygodnia z Vardarem!

Wystartowała sprzedaż biletów na przedostatni mecz Ligi Mistrzów w Hali Legionów w tym roku! Dwa tygodnie po wielkim hicie z Telekomem Veszprem drużyna PGE VIVE Kielce podejmie aktualnych klubowych Mistrzów Europy, macedoński HC Vardar.

Listopad w Hali Legionów zapowiada się wyśmienicie. W dwutygodniowych odstępach kieleckich kibiców czekają wspaniałe mecze, gwarantujące wielkie emocje od pierwszego do ostatniego gwizdka! Szczególnie pierwsze dwa, z Veszprem i z Vardarem, będą dla zółto-biało-niebieskich ogromnymi wyzwaniami, w których zapewne dostaniemy już dość jasne odpowiedzi na pytanie: na co stać kielczan w tym sezonie Ligi Mistrzów?

Na spotkanie z Veszprem na platformie eBilet.pl zostały już tylko pojedyncze wejściówki. Dziś o godz. 14:00 wystartowała natomiast sprzedaż biletów na mecz z Vardarem, który wybrany został przez EHF Meczem Tygodnia! Do tej pory wszystkie cztery pojedynki, które rozgrywaliśmy z Mistrzami Macedonii w Hali Legionów, kończyły się zwycięstwami PGE VIVE. Zapraszamy do zajęcia swoich miejsc w walce o utrzymanie pozytywnych statystyk wspólnie z zespołem trenera Talanta Dujshebaeva!

Poniżej ceny biletów, które od dziś można kupować za pośrednictwem platformy eBilet.pl [LINK].

PGE VIVE Kielce – HC Vardar (16.11.2019 r., godz. 18:00)

Ceny biletów:

  • sektory centralne (B, E): 79 zł
  • sektory boczne (A, C, D, F) i dostawki: 69 zł

Kup bilet

Dzieci do 10 r. ż. na mecze wchodzą za darmo, bez gwarancji miejsca siedzącego.

Bilety można nabywać w Internecie, za pośrednictwem platformy eBilet.pl [LINK] oraz w dwóch punktach stacjonarnych w Kielcach:

  • Media Markt Kielce, ul. Radomska 8,
  • Polskie Biuro Podróży Sp. z o.o., ul. H. Sienkiewicza 26.

Pozostałe punkty sprzedaży eBilet w innych miastach dostępne są TUTAJ [LINK].