Wspieraj żołto-biało-niebieskich w Veszprem!
04.11.2019, 12:31
Bilety

Wspieraj żołto-biało-niebieskich w Veszprem!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

Do środy, 13 listopada, do godz. 16:00 można rezerwować bilety na wyjazdowy mecz PGE VIVE Kielce z Telekomem Veszprem HC. Zapraszamy do siedziby klubu!

Listopad to wymarzony miesiąc dla kibiców PGE VIVE Kielce. W tym miesiącu Mistrzowie Polski rozgrywają aż pięć meczów Velux EHF Ligi Mistrzów. Pierwszy z nich zakończył wspaniałym zwycięstwem naszej drużyny, która w Hali Legionów pokonała Telekom Veszprem HC 34:33. Teraz przed nami dwa spotkania z macedońskim Vardarem Skopje, a następnie wielki rewanż w węgierskim czerwonym kotle. Uskrzydleni piękną sobotnią wygraną wierzymy z moc żółto-biało-niebieskich i liczymy na równie dobry występ w Veszprem. Nie wahaj się, bądź tam razem z naszą drużyną!

Rewanżowy mecz z Telekomem Veszprem odbędzie się 23 listopada, o godz. 17:30. Bilety na to spotkanie można rezerwować za pośrednictwem klubu do środy, 13 listopada, do godz. 16:00. Rezerwacji należy dokonywać osobiście w siedzibie klubu, przy ul. Robotniczej 5 (II piętro), opłacając bilety gotówką.

Cena jednego biletu wynosi 43 EUR. Nie przeliczamy ceny na złote. Więcej informacji u A. Jęczmińskiej pod numerem 41 340 56 08.

Godziny pracy biura:

poniedziałek – piątek: godz. 8:00-16:00

Jednocześnie przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na kolejny listopadowy szlagier w Hali Legionów – mecz z ekipą HC Vardaru. W minioną niedzielę Macedończycy pokonali HC Meshkov Brest 36:32, zachowując drugie miejsce w grupie B. Kielczanie natomiast awansowali na trzecią lokatę i do aktualnych klubowych Mistrzów Europy tracą tylko jeden punkt.

Kup bilet   

Zobacz aktualną klasyfikację Ligi Mistrzów