Marketingowa ofensywa - odświeżamy Klub 100!
08.11.2019, 13:29
News Poza boiskiem

Marketingowa ofensywa - odświeżamy Klub 100!

Mistrzowie Polski rozpoczynają nową ofensywę marketingową. Klub VIVE Kielce przygotował zupełnie nową ofertę dla sponsorów i zamierza odbudować renomę istniejącego od 17-tu lat Klubu 100.

Zespół marketingu klubu przygotował szereg nowych pakietów dla sponsorów, w których proponuje wymierne korzyści promocyjne. Nowością będą m. in. punkty otrzymywane przez partnerów, które będzie można wymieniać na produkty lub usługi takie jak spotkania z zawodnikami, wyjazdy na mecze czy koszulki meczowe z autografami graczy PGE VIVE Kielce.

Rozmawialiśmy z wieloma naszymi sponsorami i wiemy, co ich zdaniem funkcjonuje dobrze, a gdzie popełnialiśmy błędy – przyznaje Prezes KS VIVE Handball S. A., Bertus Servaas – Przeanalizowaliśmy je, wyciągnęliśmy wnioski i chcemy zaopiekować się naszymi partnerami z profesjonalizmem, na jaki zasługują.

Koordynatorem działań odnoszących się do budowania relacji ze sponsorami został Sebastian Kozubek, który dotychczas zajmował się w klubie szeroko rozumianym marketingiem, głównie mediami społecznościowymi i współpracą z telewizją klubową.

W najbliższym czasie chcemy wcielić w życie nowe pomysły, wrócić do formuły stałych spotkań członków Klubu 100, zwiększyć integrację lokalnych przedsiębiorców z drużyną – zapowiada Sebastian Kozubek – Chcemy zacieśniać współpracę ze sponsorami i partnerami klubu, by przynosiła wymierne korzyści biznesowe i zwykłą przyjemność z wspierania drużyny PGE VIVE Kielce.

W środę, 6 listopada, w Hali Legionów odbyło się spotkanie z udziałem Prezesa Bertusa Servaasa oraz sponsorów i partnerów klubu. Została na nim przedstawiona obecna sytuacja finansowa oraz strategia działania na najbliższe miesiące. Odbiór przez zgromadzonych członków Klubu 100 był bardzo pozytywny – obecni na spotkaniu kieleccy przedsiębiorcy zadeklarowali podjęcie aktywnych działań na rzecz wspólnego rozwoju klubu oraz poszerzenia Klubu 100 o kolejnych członków.

Bardzo przyjemnie było mi patrzeć na to, jak ważna dla naszych sponsorów, partnerów i całego Miasta Kielce jest drużyna PGE VIVE Kielce – przyznaje Bertus Servaas.

Zamierzamy działać na wielu różnych frontach, nie zaniedbując żadnego z nich – mówi dyrektor marketingu PGE VIVE Kielce, Paweł Papaj – Wierzymy, że „gramy razem” będzie wciąż hasłem aktualnym dla kibiców, sponsorów i przez najbliższe lata będziemy cieszyć się jeszcze z wielu sukcesów naszej drużyny.

Wszystkie osoby zainteresowane odświeżonym Klubem 100 prosimy o kontakt z Sebastianem Kozubkiem, nr tel. +48 789 197 637, e-mail: s.kozubek@kielcehandball.pl.

Jednocześnie informujemy, że na meczu z Vardarem Skopje, 16 listopada, w Hali Legionów będzie można zakupić klubowy kalendarz na rok 2020. W tym roku kalendarz zrealizowany został na parkingu wielopoziomowym przy Galerii Echo. Utrzymany jest w surowym anturażu betonowych ścian z wykorzystaniem rac w klubowych barwach.