Gramy razem z WOŚP!
10.01.2020, 11:02
News Poza boiskiem

Gramy razem z WOŚP!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Paweł Papaj
  • Foto

Jak co roku Klub Sportowy VIVE Kielce wraz z drużyną PGE VIVE Kielce chętnie włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę, 12 stycznia, na wielu aukcjach będzie można licytować wartościowe gadżety Mistrzów Polski!

Największą gratką tegorocznego finału WOŚP jest możliwość wylicytowania Pucharu Ligi Mistrzów, wygranego przez kielczan w niesamowitych okolicznościach w 2016 roku. Po dwóch dogrywkach i serii rzutów karnych Mistrzowie Polski resztkami sił wyszarpali wtedy zwycięstwo Telekomowi Veszprem, które na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry prowadziło już 28:19. Podczas aukcji w Kieleckim Centrum Kultury będzie można wylicytować dwutygodniowe posiadanie pucharu.

To najcenniejsze trofeum w historii kieleckiego sportu – mówi dyrektor marketingu PGE VIVE Kielce, Paweł Papaj – Myślę, że nie trzeba tego dodatkowo reklamować, posiadanie takiej cennej rzeczy u siebie przez okres dwóch tygodni to coś niesamowitego.

Poza tym, na innych aukcjach będzie można wylicytować inne wartościowe gadżety Mistrzów Polski, m. in. koszulki, piłki i kalendarze z autografami zawodników.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do licytowania! Nie tylko naszych gadżetów, ale i wszystkich innych darów, z których środki zasilą konto jednej z najpiękniejszych polskich inicjatyw charytatywnych, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W 28. finale akcji zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. 

GDZIE MOŻNA WYLICYTOWAĆ GADŻETY PGE VIVE KIELCE?

Niedziela, 12 stycznia 2020 r.

  • Kielecki Rynek, godz. 13:30 (replika piłki Ligi Mistrzów z autografami, kalendarz),
  • ul. Sienkiewicza, obok „Puchatka”, godz. 15:00 (koszulka Miłosza Wałacha, piłka z autografami),
  • Galeria Echo, godz. 16:00 (piłka z autografami, kalendarz),
  • Kieleckie Centrum Kultury, godz. 18:00 (koszulka Alexa Dujshebaeva z autografami, kalendarz, PUCHAR LIGI MISTRZÓW Z 2016 ROKU).