Wracamy do Hali Legionów!
03.02.2020, 13:09
News Poza boiskiem

Wracamy do Hali Legionów!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

Od ostatniego meczu drużyny PGE VIVE Kielce w domu jutro miną dokładnie 53 dni! Tyle kibice piłki ręcznej musieli czekać na możliwość obejrzenia żółto-biało-niebieskich na żywo, na własnym parkiecie. Wracamy także z konkursem dla najlepiej dopingujących kibiców!

Zapowiada nam się wspaniałe otwarcie drugiej części sezonu 2019/20 w Kielcach! Nie można sobie wyobrazić lepszego wznowienia rozgrywek w domu niż starcie z Orlen Wisłą Płock, w dodatku jeśli pierwszy z pojedynków kielecko-płockich przegraliśmy na wyjeździe jedną bramką i teraz nie może być mowy o innym wyniku, niż zwycięstwo.

Na drugą odsłonę Świętej Wojny nie ma już wejściówek! Cała Hala Legionów wypełni się kibicami, którzy zagrzewać będą drużynę PGE VIVE Kielce do tego ważnego zwycięstwa! Stawka meczu jest wysoka, bo gramy o odzyskanie fotelu lidera i uprzywilejowane miejsce w play-offach ligi!

Nie jest to tylko mecz o dwa punkty, ale też o fotel lidera i przystąpienie do play-offów z uprzywilejowanej pozycji, która da nam mecz rewanżowy u siebie – mówi Grzegorz Tkaczyk –  Pierwszy raz od kilku lat mamy naprawdę ciekawą sytuację, bo mecz w Płocku przegraliśmy i teraz nie ma innej opcji, jak wygrać u siebie.

Wraz z meczami do Hali Legionów wraca konkurs dla najlepiej dopingujących kibiców. MVP drużyny PGE VIVE Kielce ma możliwość obdarowania wybraną grupę szkolną workiem piłek marki hummel oraz dodatkowo jednego kibica upominkiem marki hummel. Zachęcamy do głośnego dopingowania Mistrzów Polski!

Więcej o zasadach konkursu TUTAJ [link].

Mecz 20. serii PGNiG Superligi, PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock odbędzie się we wtorek, 4 lutego, o godz. 18:30.