Howden Donoria nowym Partnerem Drużyny PGE VIVE Kielce!
02.03.2020, 11:47
News Poza boiskiem

Howden Donoria nowym Partnerem Drużyny PGE VIVE Kielce!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Anna Benicewicz-Miazga
  • Foto

Zespół PGE VIVE Kielce ma nowego Partnera! Do programu JoinBertus z dniem 29 lutego 2020 r. dołączyła firma brokerska Howden Donoria. Kontrakt obowiązywał będzie dwa lata. W oficjalnej konferencji prasowej, która odbyła się tuż przed meczem z THW Kiel, udział wzięli: Prezes Howden Donoria Dariusz Zajączkowski, Wiceprezes Howden Donoria Hubert Kowalewski oraz Prezes KS VIVE Handball Kielce S.A. Bertus Servaas.

Działająca od 2002 roku na polskim rynku brokerskim firma Howden Donoria dołączyła do dynamicznie rozwijającego się programu JoinBertus, stając się oficjalnym Champion Partnerem Drużyny PGE VIVE Kielce. Oznacza  to silne powiązanie z zespołem oraz duży wymiar wsparcia finansowego dla Mistrzów Polski. Howden Donoria jest firmą zaangażowaną w działalność społeczną, a uczestnictwo w programie JoinBertus traktuje jako wyraz uznania dla konsekwentnego budowania mocnej pozycji sportowej marki PGE VIVE Kielce w Europie.

Z PGE VIVE Kielce mamy wiele wspólnego. Chcemy współpracować z najlepszymi, a ta drużyna taka po prostu jest. Podobnie jak my konsekwentnie budowała swoją pozycję w Polsce i za granicą. Z sezonu na sezon, korzystając z najlepszych talentów. PGE VIVE Kielce jest pionierem w Polsce w budowaniu profesjonalnego zespołu, będącego w stanie walczyć o najwyższe europejskie trofea. W budowaniu marki mamy podobną strategię. Decyzja o wparciu zespołu była więc dla nas naturalna – mówi Hubert Kowalewski, wiceprezes Howden Donoria, brokera ubezpieczeniowego.  

Umowa partnerska podpisana została podczas oficjalnej konferencji prasowej w dniu 29 lutego 2020 r. i obowiązywać będzie przez dwa lata. Logotyp firmy Howden Donoria trafił na spodenki Mistrzów Polski oraz eksponowany będzie w materiałach wideo przygotowywanych przez Telewizję Klubową PGE VIVE Kielce.

Bardzo cieszy mnie fakt, że firma Howden Donoria wyraziła zainteresowanie projektem JoinBertus i dołącza do naszej społeczności. To dla mnie ważne, by byli z nami Partnerzy, którzy przez lata ciężko pracowali na swoją pozycję na rynku, którzy wiedzą, ile trzeba poświęcić i z jakim zaangażowaniem oddać się projektowi, by wnieść go na najwyższy poziom. Jednocześnie chciałbym wyrazić uznanie dla prowadzonej przez firmę Howden Donoria strategii działań społecznych i cieszę się, że Drużyna PGE VIVE Kielce stała się jej częścią. Serdecznie witam nowego Champion Partnera w Rodzinie VIVE i mam nadzieję, że pozostanie w niej jak najdłużej – mówi Bertus Servaas, prezes KS VIVE Handball Kielce S.A.

Howden Donoria na rynku brokerskim działa już od 18 lat i plasuje się w czołówce brokerów w Polsce. Swoją pozycję zbudowała na relacjach z klientami, dostosowując swoją ofertę do indywidualnych potrzeb. Howden Donoria posiada 12 przedstawicielstw w całej Polsce, w których zatrudnia ponad 130 pracowników. Spółka od 2014 r. jest częścią międzynarodowej grupy brokerskiej Howden. Międzynarodowa sieć brokerska Howdena jest już obecna w prawie 100 krajach. Pracuje dla niej ponad 10 tys. specjalistów. To oznacza, że klienci Howden Donoria, inwestujący za granicą lub planujący ekspansję, mogą liczyć na jeden, najwyższy standard obsługi, wszędzie tam gdzie eksportują, tworzą lub kupują nowe spółki.

JoinBertus to nowatorski projekt, powołany do życia przez Prezesa Bertusa Servaasa, opierający się na współdziałaniu Ekologii, Sportu oraz Biznesu. Uczestnicy programu otrzymują wachlarz korzyści, m. in. możliwość udziału w regularnie organizowanych, unikatowych spotkaniach networkingowych i wymianę kontaktów z przedsiębiorcami wielu branż. Głównym celem projektu jest stworzenie wiodącej akademii piłki ręcznej w Europie oraz edukacja najmłodszych i przygotowanie ich do życiowej użyteczności poprzez sport. Projekt wystartował pod koniec 2019 roku i obecnie skupia niemal stu Partnerów.