Zaczynamy grę o wszystko: bądź z zespołem na meczach z Celje!
05.03.2020, 13:08
Bilety

Zaczynamy grę o wszystko: bądź z zespołem na meczach z Celje!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Grzegorz Trzpil
  • Foto

Grzegorz Trzpil

W fazie Last 16 Ligi Mistrzów drużyna PGE VIVE Kielce zmierzy się ze słoweńskim RK Celje Pivovarna Laško. Podopieczni Talanta Dujshebaeva z szóstą drużyną grupy A zmierzą się w dwa ostatnie weekendy marca.

Pierwsze spotkanie PGE VIVE Kielce z Celje Pivovarna Laško w 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się na wyjeździe w Celje. Dvorana Zlatorog ugości naszą drużynę 21 marca, mecz rozpocznie się o godz. 19.

Dla klubu VIVE Kielce zarezerwowana jest pula biletów na ten pojedynek. Można je nabywać w siedzibie klubu, przy ul. Robotniczej 5 (II piętro) do piątku, 13 marca. Cena jednego biletu wynosi 10 EUR. Rezerwacji i płatności należy dokonywać gotówką, w walucie euro. Nie dokonujemy przeliczenia na złote. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 41 340 56 08.

Mecz rewanżowy, w którym rozstrzygnie się, która z drużyn awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, odbędzie się dokładnie tydzień później, w sobotę, 28 marca, o godz. 15. Bilety na to spotkanie będzie można kupić za pośrednictwem platformy eBilet.pl [LINK].

KARNETOWICZE

Swoje miejsca karnetowe można wykupić w dniach 6 – 18 marca (cena biletu dla karnetowiczów wynosi 20 zł). Można to zrobić osobiście, w siedzibie klubu – wówczas należy ze sobą zabrać karnet i okazać go przy zakupie. Bilety można też nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl [LINK] – wówczas na planie sali należy wybrać swoje miejsce, a w okienku, które się wtedy pojawi, wpisać numer swojego karnetu, który znajduje się pod kodem kreskowym.

19 marca niewykupione miejsca trafią do otwartej sprzedaży w regularnej cenie.

KIBICE BEZ KARNETÓW

Sprzedaż otwarta na miejsca nie karnetowe startuje w poniedziałek, 9 marca. Ceny biletów wynoszą odpowiednio:

  • sektor centralny E – 49 zł,
  • sektory boczne A, C, D, F – 39 zł.

Bilety można nabywać osobiście w siedzibie klubu, przy ul. Robotniczej 5 (II piętro) lub za pośrednictwem platformy eBilet.pl [LINK].

Na tym etapie rozpoczyna się faza knock-out, a to znaczy, że przegrany dwumeczu odpada z rozgrywek. Drużyna PGE VIVE Kielce bardzo potrzebuje swoich kibiców! Potrzebuje atmosfery, która w ostatnich minutach ostatniego meczu Ligi Mistrzów rozłożyła THW Kiel na łopatki!

WSZYSCY DO HALI LEGIONÓW! WSZYSCY NA ŻÓŁTO!

~

Na mecze PGE VIVE Kielce w Hali Legionów dzieci do 10 r. ż. wchodzą za darmo, bez gwarancji miejsca siedzącego.

Bilety można nabywać w Internecie, za pośrednictwem platformy eBilet.pl [LINK] oraz w dwóch punktach stacjonarnych w Kielcach:

  • Media Markt Kielce, ul. Radomska 8,
  • Polskie Biuro Podróży Sp. z o.o., ul. H. Sienkiewicza 26.

Pozostałe punkty sprzedaży eBilet w innych miastach dostępne są TUTAJ [LINK].