Wstrzymana sprzedaż biletów na mecze z Celje
09.03.2020, 11:31
Bilety

Wstrzymana sprzedaż biletów na mecze z Celje

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

Ze względu na zagrożenie zakażenia rozprzestrzeniającym się w Europie koronawirusem, została wstrzymana sprzedaż biletów na dwa najbliższe mecze drużyny PGE VIVE Kielce w Lidze Mistrzów. W ramach 1/8 finału kielczanie mają rozegrać dwumecz ze słoweńskim RK Celje Pivovarna Laško.

Pierwszy mecz, na wyjeździe, zaplanowano na 21 marca, o godz. 19:00. Słoweński minister zdrowia, Aleš Sabre, wydał dekret, na mocy którego zakazuje się w tym kraju organizacji imprez publicznych z udziałem ponad 500 osób, co oznacza, że najprawdopodobniej spotkanie w Celje odbędzie się bez udziału kibiców. Nie wiadomo na razie, jakie decyzje zostaną podjęte w Polsce i jak wpłynie to na organizację meczu rewanżowego, 28 marca.

W związku z powyższym wstrzymana została sprzedaż biletów na oba spotkania. W przypadku podjęcia podobnych regulacji odnośnie wydarzeń publicznych w Polsce, karnetowiczom, którzy podczas sobotniego meczu z Głogowem, wykupili swoje miejsca na mecz z Celje, pieniądze zostaną zwrócone - o wszystkim poinformujemy wówczas na stronie internetowej. Jeśli w najbliższym czasie okaże się, że mecz w Kielcach będzie mógł odbyć się z udziałem publiczności, sprzedaż zostanie wznowiona.