Komunikat w sprawie funkcjonowania biura KS VIVE Kielce
16.03.2020, 12:37
News Poza boiskiem

Komunikat w sprawie funkcjonowania biura KS VIVE Kielce

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Grzegorz Trzpil
  • Foto

Grzegorz Trzpil

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że biuro Klubu Sportowego VIVE Kielce funkcjonuje w koniecznym zakresie, a do odwołania jest ograniczone dla interesantów. Kibiców, którym należy się zwrot opłat za zakupienie biletów na mecz PGE VIVE Kielce z RK Celje Pivovarna Laško, prosimy o kontakt mailowy z klubem lub wypełnienie formularza przed wejściem do biura klubu na ul. Robotniczej 5 (o końca bieżącego tygodnia).

W wiadomości mailowej prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby, która zakupiła bilet oraz numeru konta bankowego, na który ma zostać wykonany zwrot. Do maila należy załączyć zdjęcie bądź scan biletu. Maila z wymaganymi informacjami prosimy wysłać na adres: a.jeczminska(at)kielcehandball.pl. Zwrot środków zostanie wykonany do końca tygodnia.

W związku z zawieszeniem rozgrywek PGNiG Superligi oraz Ligi Mistrzów drużyna PGE VIVE Kielce nie odbywa regularnych treningów. Zawodnicy pracują indywidualnie w domach stosując się do planów przygotowanych przez trenera przygotowania motorycznego, Krzysztofa Palucha. Na razie nie mamy informacji w sprawie pozostałej części rozgrywek w sezonie 2019/20. W przypadku uzyskania takich informacji, poinformujemy o tym w klubowych kanałach komunikacji. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych PGE VIVE Kielce.