Trenuj z zawodnikami PGE VIVE Kielce!
23.03.2020, 14:01
News Poza boiskiem

Trenuj z zawodnikami PGE VIVE Kielce!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Rozgrywki PGNiG Superligi zakończone, Liga Mistrzów zawieszona. Sezon 2019/20 nie tylko w Polsce i nie tylko w piłce ręcznej, ale niemal w każdej dyscyplinie sportu na świecie przeżywa obecnie zastój, spowodowany pandemią koronawirusa COVID-19. Zawodnicy PGE VIVE Kielce jednak próżnować nie zamierzają i indywidualnie trenują w swoich domach.

Drużyna Mistrzów Polski pozostaje w kontakcie ze swoimi kibicami. W mediach społecznościowych klubu, tj. na Facebooku i na Instagramie (przede wszystkim w ramach Instastories) zawodnicy pokazują, jak spędzają czas w domach. Motywem przewodnim są oczywiście treningi. Artsem Karalek uprawia fitness, Doruk Pehlivan wyciska nietypową sztangę, a Angel Fernandez i Julen Aginagalde, którzy są sąsiadami, grają w piłkę ręczną z balkonów.

To nie wszystko, co w czasie zawieszenia rozgrywek przygotowaliśmy dla naszych kibiców! Już jutro, tj. we wtorek 24.03. rozpoczynamy serię „lajfów” za pośrednictwem Instastories – w kolejne dni będzie można zadać pytania Blažowi Jancowi, Arkowi Moryto i Julenowi Aginagalde.

 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Zapraszamy od jutra na rozmowy na żywo z naszymi zawodnikami na naszym profilu na Instagramie! #live #nazywo

Post udostępniony przez PGE VIVE Kielce (@kielcehandball)

Od kilku dni natomiast na klubowym kanale YouTube można oglądać archiwalne mecze z udziałem drużyny Mistrzów Polski. W wolnych chwilach zapraszamy do obejrzenia takich hitów jak zwycięskie spotkanie z rozgrywek Pucharu EHF z THW Kiel z 1998 roku czy mecz o Dziką Kartę Ligi Mistrzów z Rhein-Neckar Löwen.

Zapraszamy do mediów społecznościowych @kielcehandball!