Wielkie ikony sportu dołączają do JoinBertus!
14.04.2020, 13:31
News Poza boiskiem

Wielkie ikony sportu dołączają do JoinBertus!

Cztery wielkie osobowości europejskiej piłki ręcznej wstępują do szeregów JoinBertus! Utytułowani zawodnicy i trenerzy staną się Ambasadorami projektu. W mediach społecznościowych programu JoinBertus co tydzień poznamy jedno nazwisko.

JoinBertus to nowatorski projekt oparty na współdziałaniu biznesu, sportu i ekologii, powołany do życia w listopadzie zeszłego roku przez prezesa KS VIVE Handball Kielce S. A., Bertusa Servaasa. Program zrzesza przedsiębiorców i osoby prywatne, które chcą mieć wpływ na rzeczywistość, wspierając sport i rozwój utalentowanej młodzieży. Jego głównym celem jest stworzenie wiodącej akademii piłki ręcznej w Europie oraz edukacja najmłodszych i przygotowanie ich do życiowej użyteczności poprzez sport. Partnerzy projektu JoinBertus w zamian za abonament 500 zł miesięcznie uzyskują szereg wymiernych korzyści, m in. możliwość udziału w unikatowych spotkaniach networkingowych i wymianę kontaktów z przedsiębiorcami wielu branż, ale także rozbudowaną ofertę promocyjną poprzez Klub Sportowy VIVE Kielce i drużynę PGE VIVE Kielce. 

W lutym tego roku poznaliśmy pierwszych Ambasadorów projektu pochodzących z różnych obszarów biznesu – Bertusa Servaasa, Roberta Kroola, Agnieszkę Servaas, Grzegorza Turniaka i Wojciecha Herrę – którzy powołali do życia instytucję Rady Ambasadorów. Jej rolą jest m. in. decydowanie o kierunkach rozwoju projektu, kreowanie jego strategii i szeroka promocja. W kwietniu do programu dołączają kolejni Ambasadorowie, tym razem ze świata sportu, a w zasadzie z samego jego szczytu – utytułowani zawodnicy i trenerzy, których nazwiska co tydzień (w środy) prezentowane będą na Facebooku i LinkedIn programu JoinBertus.

Ambasadorowie będą aktywnie działać na rzecz poszerzenia grona odbiorców projektu JoinBertus, budować klimat naszych przedsięwzięć i wspierać nas w ich realizacji. Ich obecność to potwierdzenie solidnych fundamentów programu oraz gwarancja profesjonalizmu i świadomie budowanej strategii JoinBertus, a także rzetelnej wiedzy z zakresu szkolenia oraz motywacji i budowania relacji w zespole.

Zapraszamy do śledzenia profili @JoinBertus na Facebooku i LinkedIn!

Osoby zainteresowane dołączeniem do projektu zapraszamy do kontaktu ze Specjalistką ds. Obsługi Klienta w Projekcie JoinBertus, Kamilą Konofał (kom.: +48 669 668 522, mail: k.konofal@kielcehandball.pl).