Klubowe maseczki włóż!
17.04.2020, 11:55
News Poza boiskiem

Klubowe maseczki włóż!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Anna Benicewicz-Miazga
  • Foto

Musisz wyjść z domu? Od 16 kwietnia tylko z zasłoniętymi ustami i nosem. Na szalik klubowy już trochę za ciepło, więc proponujemy klubowe maseczki!

Od czwartku, 16 kwietnia, obowiązuje w Polsce nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzenii publicznej. Najwygodniej zrobić to za pomocą maseczki, a że prawdopodobnie stanie się ona stałym elementem polskich ulic na dłuższy czas, proponujemy naszym kibicom żółte maseczki z motywem piłkarza ręcznego.

Maseczki wykonane są z certyfikowanej bawełny i zawierają komplet pięciu wymiennych filtrów z fizeliny. Gadżet spełnia swoją funkcję, ograniczając rozprzestrzenianie się wirusów, a przy okazji jest estetycznym elementem identyfikacji z drużyną PGE VIVE Kielce.

Produkt cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Staramy się regularnie uzupełniać zapasy, ale maseczki bardzo szybko się rozchodzą. Kolejna partia maseczek dostępna będzie w sprzedaży w piątek, o godz. 12:00. Odbiór osobisty i wysyłkę realizujemy od poniedziałku. Zapraszamy do zakupów.

Kup maseczkę

UWAGA: Zapasy zostały wyczerpane. Kolejna partia maseczek trafi do sprzedaży w poniedziałek, 20 kwietnia.

Maseczki przygotowujemy we współpracy z lokalną firmą Regioszulki.pl. Serdecznie dziękujemy Kubie i Klaudii za profesjonalne wykonanie wysokiej jakości maseczek!