Mistrzowskie Maseczki na koniec sezonu
04.05.2020, 15:51
News Poza boiskiem

Mistrzowskie Maseczki na koniec sezonu

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Maciej Czerwiec
  • Foto

Historyczny sukces drużyny PGE VIVE Kielce, siedemnasty tytuł Mistrza Polski, upamiętniamy funkcjonalnym gadżetem nawiązującym do realiów sezonu 2019/20.

Sezon 2019/20 zakończył się dla nas pod znakiem pandemii. Nie zdołaliśmy dokończyć rozgrywek Ligi Mistrzów, w których do grudniowego turnieju Final4 awansowane zostały odgórnie cztery najlepsze drużyny grup A i B, tj. Barca, PSG, THW Kiel oraz Telekom Veszprem. Ze względu na zajętą przez PGE VIVE Kielce trzecią poztchę w grupie B, niestety, będzemy musieli obejść się smakiem turnieju finałowego w Kolonii.

Za nami jednak wielki sukces na kanwie krajowej! Choć może nie w takim okolicznościach, jakich byśmy sobie życzyli, to jednak zespołowi PGE VIVE Kielce udało się wywalczyć historyczny, siedemnasty tytuł Mistrza Polski. To wspaniała wydarzenie upamiętniamy tym razem nie koszulką, a funkcjonalnym gadżetem nawiązującym do realiów sezonu 2019/20.

Proponujemy naszym kibicom Mistrzowskie Maseczki! Maseczki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych, żóltej i granatowej, a dostępne są do nabycia w naszym sklepie internetowym. Maseczki wykonane są z dwóch warstw materiału: wewnętrznej - bawełnianej, z certyfikatem Oeko Tex, oraz zewnętrznej - wykonanej z przyjemnej w dotyku mikrofibry. Gadżet spełnia swoją podstawową funkcję, ograniczając ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów, a przy okazji jest ciekawą formą identyfikacji z drużyną PGE VIVE Kielce. Podczas gdy i tak wszyscy musimy zasłaniać usta i nos w przestrzenii publicznej, zachęcamy do robieni tego za pomocą kolorowych maseczek, okazując wsparcie i przywiązanie do klubu! Maseczki wykonane są z największą starannością we współpracy z lokalnym producentem, firmą Regioszulki.pl.

Zapraszamy do zakupów na www.sklep.kielcehandball.pl!