Wyjątkowa promocja dla nowych Partnerów projektu JoinBertus
18.05.2020, 18:35
News Poza boiskiem

Wyjątkowa promocja dla nowych Partnerów projektu JoinBertus

Projekt JoinBertus budowany wokół drużyny PGE VIVE Kielce wystosował wyjątkową ofertę dla nowych Partnerów, którzy dołączą do projektu w maju i w czerwcu.

Trudna rzeczywistość zweryfikowała wizję jutra wielu osób. Tym bardziej cenne są inicjatywy umożliwiające nam posiadanie wpływu na przyszłość, w tym tę najmłodszych pokoleń. To od nas dziś zależy, jak będzie wyglądał biznes, sport, czy ekologia jutra‼️

Zespół projektu JoinBertus, którego głównymi celami są zbudowanie wiodącej akademii piłki ręcznej oraz stworzenie unikatowej grupy świadomych biznesowo osób, wyszedł naprzeciw trudnościom spowodowanym przez pandemię koronawirusa SARS-Cov-2, przygotowując specjalną promocję na ten czas.

Wszystkie osoby, które w najbliższym czasie podejmą decyzję o przystąpieniu do projektu JoinBertus mogą skorzystać z:

  • 25% rabatu na opłatę partnerską przez cały okres trwania umowy, lub 
  • dwóch pierwszych miesięcy członkostwa w projekcie bez żadnych opłat.

Dobra współpraca biznesowa opiera się przede wszystkim na wzajemnym wsparciu i zrozumieniu, a do tego właśnie dążymy w projekcie projekcie JoinBertus. Regulamin promocji dostępny jest w zakładce Biznes/JoinBertus. Wszelkich informacji na temat projektu i możliwości dołączenia do wyjątkowej społeczności przedsiębiorców udziela Specjalistka ds. Obsługi Klienta, Kamila Konofał (kom.: +48 669 668 522, mail: k.konofal(at)kielcehandball.pl).