Karol Bielecki o podejmowaniu dobrych decyzji w trudnych momentach!
08.06.2020, 15:16
News Poza boiskiem

Karol Bielecki o podejmowaniu dobrych decyzji w trudnych momentach!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

Wyjątkowe szkolenie z Karolem Bieleckim to kolejna z inicjatyw proponowanych w ostatnim czasie przez projekt JoinBertus. Powstały przy drużynie PGE VIVE Kielce projekt biznesowy nie zawiesił działalności w trakcie pandemii, a wręcz przeciwnie – aktywnie poszukiwał nowych możliwości rozwoju! Efekty? Między innymi organizowane przez jednego z Partnerów projektu, firmę 4Results, webinarium współprowadzone przez ikonę światowego handballu, Karola Bieleckiego.

Od początku istnienia projekt JoinBertus przyciąga znane osobistości ze świata biznesu i sportu. Ambasadorami projektu są ikony światowej piłki ręcznej: Karol Bielecki, Talant Dujshebaev, Grzegorz Tkaczyk, a także przedsiębiorcy i liderzy w swoich branżach: Ewa Błaszczak i Sławomir Błaszczak. W Radzie Ambasadorów projektu zasiadają uznani w świecie biznesu: Bertus Servaas, Grzegorz Turniak, Wojciech Herra, Agnieszka Servaas oraz Robert Krool. To oni odpowiadają za kierunki i strategię rozwoju projektu.

Pandemia okazała się trudnym, ale i ważnym sprawdzianem dla społeczności JoinBertus. Ze względu na wprowadzone w kraju restrykcje mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i ograniczenie tempa rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, działalność projektu została ograniczona. Osoby tworzące projekt nie spuściły jednak głów, lecz aktywnie pracowały nad nowymi zasadami funkcjonowania projektu. Aktywni byli i wciąż są także wyżej wymienieni Ambasadorowie projektu. W najbliższą środę, 10 czerwca, o godz. 11:00 dwóch z nich – Karol Bielecki i Sławomir Błaszczak – przeprowadzi otwarte szkolenie online z myślą o wszystkich, którzy w obecnym czasie muszą radzić sobie z trudnymi wyborami. A któż z nas tego nie robi?

„Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie! Na szkoleniu porozmawiamy o tym, jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach, jak postępować, gdy jest naprawdę ciężko oraz jak łączą się ze sobą płaszczyzny sportu i biznesu” – mówi Karol Bielecki.

Szkolenie pt. „Jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach” organizowane jest z inicjatywy jednego z Partnerów projektu JoinBertus, firmę szkoleniowo-konsultingową 4Results. To już trzeci webinar, przygotowany w ostatnim czasie przy patronacie inicjatywy JoinBertus. Wcześniej, Partnerzy projektu mogli wziąć udział w zamkniętym szkoleniu z zakresu rozwiązań prawnych i możliwości wsparcia przedsiębiorców w czasie pandemii, przeprowadzonym przez warszawską firmę doradczą Olesiński & Wspólnicy, a także w szkoleniu poświęconemu zagadnieniom psychologii zmiany dla liderów, organizowanym przez firmę 4Results. Webinar z udziałem Karola Bieleckiego otwarty będzie dla wszystkich zainteresowanych osób.

„Pandemia odebrała nam jedno z głównych działań oferowanych naszym Partnerom, tj. spotkania networkingowe, na których miały odbywać się: wymiana doświadczeń, wspólna nauka i nawiązywanie kontaktów biznesowych” – mówi inicjator projektu, Bertus Servaas – „Musieliśmy szybko dostosować się do nowych warunków, by móc zaoferować naszym Partnerom coś w zamian. Dlatego przenieśliśmy się do sieci, gdzie proponujemy atrakcyjne szkolenia, których uczestnicy otrzymują porcję ważnych informacji oraz umiejętności związanych z wyzwaniami obecnej sytuacji. Szkolenie z udziałem Karola Bieleckiego będzie dodatkowo otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Chcemy w ten sposób pokazać szerokiemu gronu odbiorców jakość oferowanych przez projekt JoinBertus inicjatyw. Poruszany przez Karola i Sławka Błaszczaka temat podejmowania dobrych decyzji w niesprzyjających okolicznościach jest zagadnieniem, które z pewnością zainteresuje każdego z nas.”

Dla szkolenia zostało utworzone wydarzenie na Facebooku, w którym znajdują się wszelkie szczegóły konieczne do wzięcia udziału w szkoleniu (m. in. darmowa rejestracja, dzięki której otrzymamy link do webinarium).

Projekt JoinBertus powstał pod koniec 2019 roku. W swoich założeniach łączy biznes, sport i ekologię, a jednym z jego głównych celów jest utworzenie wiodącej akademii piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Projekt przeznaczony jest przede wszystkim dla przedsiębiorców, ale dołączają do niego także osoby fizyczne zainteresowane współtworzeniem społeczności aktywnie wpływającej na otaczającą nas rzeczywistość. Uczestnictwo w projekcie wiąże się z miesięcznym abonamentem w wysokości 500 zł, w ramach którego Partnerzy otrzymują szereg korzyści, m. in. spersonalizowane oferty biznesowe, szkolenia, możliwość wymiany kontaktów, a także promocji poprzez drużynę PGE VIVE Kielce na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane bieżącym funkcjonowaniem projektu zapraszamy na profile JoinBertus na Facebooku i LinkedIn. W celu uzyskania informacji odnośnie dołączenia do projektu prosimy o kontakt ze Specjalistką ds. Obsługi Klienta w Projekcie JoinBertus, Kamilą Konofał (kom.: +48 669 668 522, mail: k.konofal@kielcehandball.pl).