Rekompensata dla karnetowiczów z sezonu 2019/20
08.06.2020, 15:46
Poza boiskiem

Rekompensata dla karnetowiczów z sezonu 2019/20

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Sezon 2019/20 zakończył się przedwcześnie, przez co kibiców drużyny PGE VIVE Kielce ominęło wiele sportowych emocji. Najbardziej zawiedzeni mogli być karnetowicze, którzy, zakupując na początku sezonu wejściówki sezonowe, liczyli na rozegranie do końca czterech potencjalnie pozostałych meczów PGNiG Superligi przewidywanych przez terminarz (ostatnie spotkanie fazy zasadczniej z Piotrkowianinem Piotrków Tryb., ćwierćfinał, półfinał, finał).

Dziękując za zaufanie okazane klubowi, we współpracy ze Sponsorami i Partnerami drużyny PGE VIVE Kielce, przygotowaliśmy specjalny pakiet zawierający wiele korzyści dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/20. Nasi karnetowicze otrzymają cztery darmowe wejściówki na mecze ligowe w sezonie 2020/21 (do wykorzystania dla siebie lub znajomych) oraz liczne zniżki na usługi oferowane przez naszych Sponsorów i Partnerów!

Wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2019/20 otrzymują:

  1. Cztery darmowe wejściówki na mecze PGNiG Superligi w sezonie 2020/21 – karnetowicz będzie mógł otrzymać po jednym bilecie na wybrane cztery mecze ligowe; bilet nie będzie musiał być wykorzystany przez danego karnetowicza – jeśli karnetowicz zakupi karnet na sezon 2020/21, to cztery razy będzie mógł zabrać ze sobą do Hali Legionów znajomego; darmowe bilety będzie można odebrać za pośrednictwem systemu eBilet.pl – gdy zostanie uruchomiona sprzedaż biletów na wybrany mecz, w specjalnym okienku trzeba będzie wpisać numer karnetu.
  2. Zniżkę od Partnera Gastronomicznego drużyny PGE VIVE Kielce – karnetowicze będą mogli skorzystać z oferty rabatowej w Calimero Cafe (za okazaniem karnetu jednorazowo wybrana kawa gratis; promocja ważna do końca czerwca).
  3. Zniżkę od Partnera Logistycznego drużyny PGE VIVE Kielce, firmy DPD* – karnetowicze otrzymują kod zniżkowy 30% na usługi kurierskie firmy DPD na miesiąc (tj. w okresie 08.06. – 08.07.).
  4. Zniżkę od Sponsora drużyny PGE VIVE Kielce, firmy Hummel* – karnetowicze otrzymują kod zniżkowy 25% na zakupy online w sklepie hummelsport.pl na miesiąc (tj. w okresie 09.06. – 09.07.).
  5. Zniżkę 30% na zakupy w sieci sklepów VIVE Profit – wielokrotnego użytku; ważna od 10 czerwca do końca sierpnia 2020 r. za okazaniem karnetu na osobę fizyczną (z imieniem i nazwiskiem) i dokumentu tożsamości.
  6. Możliwość wygrania samochodu BMW na weekend* – od 10.06.2020r. przez pięć kolejnych tygodni będziemy losować numer karnetu. BMW ZK Motors - Partner Motoryzacyjny drużyny PGE VIVE Kielce - udostępni posiadaczowi wygranego karnetu samochód BMW serii 2 Gran Coupe lub elektryczne BMW i3 do użytkowania na weekend.

*aby móc skorzystać z wyróżnionych gwiazdką możliwości należy wysłać na adres a.jeczminska(at)kielcehandball.pl maila z imieniem i nazwiskiem, numerem karnetu oraz mailem do korespondencji; na wskazany adres e-mail wyślemy kody rabatowe oraz informacje niezbędne do wzięcia udziału w losowaniu samochodu BMW.

Bardzo dziękujemy wszystkim posiadaczom karnetów za udzielone klubowi wsparcie i zaufanie, oraz Sponsorom i Partnerom drużyny PGE VIVE Kielce za przygotowanie ofert specjalnych dla naszych kibiców! W miarę precyzowania regulacji dotyczących imprez sportowych, będziemy informować o szczegółach dotyczących sprzedaży karnetów na sezon 2020/21.